Як будувати будинок з газобетону.

Газобетон ставитися до ніздрюватого бетону і являє собою штучний камінь. Він виробляється з автоклавної просушуванням. В розчин для виготовлення крім цементу, піску і води додається вапно і алюмінієва пудра, за рахунок якої при певній технології виробництва утворюються пори. Будівництво з газобетону є економічно вигідним і виробляється в короткі терміни.
Інструкція
1
Особливості будівництва з газобетону полягають у тому, що з цього матеріалу можна зводити будівлі не більше 2-3 поверхів і робити надійний високий фундамент і цокольний поверх. Після завершення будівництва газобетон потрібно ізолювати від вогкості, оскільки через додавання вапна вплив вологи може привести до руйнування матеріалу.
2
Для зведення несучих стін будівлі вибирайте марки газобетону , спеціально призначені для несучих стін - це D 1000 і В 1200. Всі інші марки по щільності відповідають скоріше виробництву утеплювальних робіт. Але чим вище щільність газобетону , тим нижче теплоізоляційні характеристики. Тому відразу після завершення будівельних робіт будинок потрібно не тільки ізолювати від впливу вологи, а й утеплювати.
3
Для зведення стін з газобетону підходять тільки два види фундаменту - це посилений стрічковий або цілісний плитковий. Якщо заощадити на фундаменті, то газобетонні стіни лопнуть аж до розломів, тому що даний матеріал є крихким і тому економити на фундаменті ні в якому разі не можна.
4
Якщо ви вирішили зводити стрічковий фундамент, то обов'язково враховуйте стан грунту. Котлован потрібно копати нижче рівня промерзання, але вище рівня грунтових вод. При будівництві з газобетону це враховувати особливо важливо. Усередині опалубки встановіть потужний арматурний каркас. Цемент для бетону використовуйте тільки високої марки.
5
Для кріплення газобетону використовуйте посилені вкручуються дюбелі. Звичайні дюбелі для кріплення, які використовуються при зведенні стін з цегли, не підійдуть.
6
Після завершення зведення стін потрібно відразу робити дах. Залишати цей етап на наступний рік не можна. Як уже писалося вище, газобетон необхідно відразу захистити від впливу вологи.
7
Обтягніть все зовнішні стіни пароізоляційним матеріалом і зверху теплоізоляційним.
8
Усередині стіни також необхідно захистити від впливу вологи пароізоляційним матеріалом.
9
Все інше проводиться як при звичайному будівництві.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X6GDeaWdhXM