Як знищити бліх в будинку.

Блохи харчуються кров'ю теплокровних і можуть бути переносниками небезпечних захворювань та інфекцій. Потрапити в дім вони можуть на шерсті домашніх тварин або при наявності в підвалі мишей і щурів. Виявивши в домі або на тілі тварини бліх, з ними потрібно негайно боротися. Для цього існує безліч методів і засобів.
Інструкція
1
Насамперед потрібно негайно вимити тварину спеціальним шампунем і призвести антигельмінтну обробку. Підстилку також обробіть шампунем від бліх.
2
Найнебезпечнішим є той факт, що блохи кусають не лише тварина, на якому вони були виявлені, але і людини, викликаючи сильні розчісування місць укусу, почервоніння і запалення. Вони відкладають яйця у всіх щілинах підлоги і плінтусах. Обробляти потрібно весь будинок і тільки генеральним прибиранням не обійтися.
3
Для позбавлення від бліх обробіть всю підлогу, килими, плінтуса аерозолем від повзаючих комах, який можна купити в будь-якому господарському магазині. При обробці видаліть з будинку тварин, людей, птахів, рибок, ретельно упакуйте продукти, закрийте щільно вікна і двері. Через 1-2 години зробіть в квартирі генеральне прибирання і промийте всі доступні й недоступні місця мильним розчином. При необхідності обробку повторіть.
4
Можете зробити міцний настій полину та промити ним всю підлогу в домі. Ці маленькі комахи просто не переносять її запах.
5
Ефективним засобом є зелене мило з додаванням гасу. Розчиніть пачку мила в 5 літрах води, додайте 200 гр. гасу і обробіть всі поверхні, приділяючи особливу увагу щілинах.
6
Для боротьби з блохами можна викликати СЕС або приватні служби по боротьбі з комахами. Вони вироблять ефективну обробку всього будинку сучасними препаратами, що мають тривалий період захисту.
7
В цілях профілактики позбудьтеся в домі від гризунів, обробіть домашніх тварин краплями від бліх і надіньте на них антиблошиний нашийник.