Як прибрати запах гару в квартирі. корисні поради щодо усунення запаху після гару.

  •  Немає способу уникнути всіх неприємностей, не можна оберегти себе від усього - так чи інакше що-небудь та трапиться. Іноді це запах гару в результаті кулінарних експериментів, який відмовляється вивітрюватись. В ідеалі запах гару повинен сам по собі вивітрюватись за один-два тижні, але так відбувається далеко не завжди. Звичайно, наше століття сповнений всілякої техніки, і зараз частіше рекомендують використовувати іонізатор повітря, який за одну ніч очистить повітряний простір в квартирі, але є дієвий і досить простий народний метод.
  •  Вам знадобиться каструля. Краще всього відразу взяти досить велику і приблизно на три чверті заповнити її водою, саме на три чверті, щоб уникнути пізніше калюжі на плиті, адже воду треба буде довести до стану кипіння. Не доводячи цю всю масу води до кипіння, необхідно додати туди оцет. При цьому варто пам'ятати, що оцту необхідно не дуже багато, досить третини пляшечки. У кожної добросовісної домогосподарки є абсолютно звичайний столовий оцет, тому тут проблем не повинно виникнути.
  •  Поки ця «гримуча суміш» буде спокійно кипіти на вашій плиті, сходіть погуляти на пару годин, попередньо відкривши всі вікна. Запах гару зникне в невідомому напрямку. Це перевірений вже величезним числом домогосподарок спосіб, який неодмінно спрацьовував і спрацьовуватиме ще довгий час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z1pGY3443QU
Абсолютно кожному знайомий неприємний запах диму, і навряд чи він припаде комусь до смаку. Запах сигаретного диму здатний привести до небажаних наслідків з боку здоров'я. Запах диму після пригоріла їжі також проникає вглиб стін і залишається в приміщенні на довгий час. Так як же усунути запах диму?
Інструкція
1
Перша дія, яке ви повинні негайно вжити - відновити або прочистити систему вентиляції. Якщо приміщення знаходиться після такого неприємного наслідки, як пожежа, слід прибрати або викинути абсолютно всі речі, які є джерелом запаху диму. Стіни, підлога і стеля потребують додаткової обробки, для цього застосовуйте підготовлені дезінфікуючі розчини (хлорка або марганцівка). Після ретельної обробки всіх поверхонь, покрийте їх новими оздоблювальними матеріалами, щодня проводьте вологе прибирання для повного усунення запаху диму.
2
Позбутися від запаху тютюнового диму непросто, так як він дуже в'едлів. Він вбирається в оббивку м'яких меблів, тканини, пластикові поверхні і навіть стеля. Змочіть махрові рушники і простирадла, розвісьте по всіх кімнатах, вони допоможуть ввібрати всі неприємні запахи, аж до запаху гару від пригоріла їжі. Виперіть всі штори і покривала, оббивку меблів і килими почистіть спеціальним засобом «Ваніш». Встановіть по кімнатах освіжувачі повітря, які періодично випорскують певну дозу аромату.
3
Налийте в каструлю дві третини води і поставте на вогонь. Додайте в каструлю третю частину пляшечки столового оцту, зменшіть вогонь і сміливо вирушайте на прогулянку, на пару годин, попередньо відрив всі вікна і балкони. Така гримуча суміш допоможе усунути запах диму, він випарується в невідомому напрямку. Даний спосіб перевірений багатьма господинями, і він дійсно працює.
4
Іонізатор повітря є відмінним помічником в боротьбі з неприємними запахами, і димом в тому числі. Даний прилад має властивість випромінювати негативно заряджені частинки (аероіони), які притягують до себе неприємні запахи і усувають безповоротно. Іонізатор повітря можна придбати в спеціалізованих магазинах або в місцях продажів ламп.
5
Окур кімнату лавровим листом або поставте в приміщенні блюдця з підсмаженими зернами кави. Ці способи допоможуть усунути вам запах диму.