Як плести фенечки. Як зробити фенечку.

Популярність фенечек цілком з'ясовна - це оригінальне і стильне прикраса можна дуже легко зробити своїми руками, при цьому виглядає воно дуже декоративно і привабливо.

Плести фенечки може навчитися кожен - потрібно просто трохи терпіння і фантазії. На сьогоднішній день існує величезна кількість технік плетіння фенечек з ниток. Для того, щоб сплести оригінальні і неповторні фенечки з муліне, необхідно обзавестися звичайним набором для вишивання, який є в кожному супермаркеті, а також гострими ножицями. Вивчати плетіння фенечек найкраще з найпростіших зразків цих прикрас - спробуйте для початку сплести фенечку з восьми ниток. Необхідна довжина ниток розраховується за простим принципом: довжина кожної нитки повинна перевищувати довжину майбутнього браслета приблизно в чотири рази. Тобто для того, щоб сплести фенечку довжиною в двадцять сантиметрів, необхідно взяти нитки, довжина яких становитиме приблизно вісімдесят сантиметрів. Для того, щоб фенечка не перекручується в процесі плетіння, зафіксувати кінці ниток необхідно за допомогою шпильки. Спочатку зав'язують два вузлика вкрай право ниткою на тій нитки, яка буде сусідньої. Після цього цією ж ниткою вив'язують вузлик на наступній нитці, і так до краю. Після того, як перший ряд сформований, необхідно взяти наступну крайню праву нитку і повторити все ще раз. Процедура повторюється на кожному ряду до самого кінця, поки Ви не отримаєте фенечку потрібної Вам довжини. На краях фенечки заплетене акуратні косички, після чого зніміть готову фенечку з шпильки. Способів плетіння фенечек існує дуже багато, і освоїти їх може кожен любитель рукоделія.Начіная з самого простого, з часом можна навчитися плести фенечки високого ступеня складності, і поступово довести свою майстерність практично до досконалості. І пам'ятайте, що фенечка, сплетена своїми руками, завжди є не тільки прикрасою, але і талісманом.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EOvtJv-NKZM
Фенчкі, яскраві браслети довільній ширини, можна плести з чого завгодно: з ниток, волосіні, шкіряного шнура, бісеру, намистин, черепашок, гудзиків. Досить вивчити кілька базових технік плетіння і підібрати матеріали, що гармоніюють за кольором один з одним.
Вам знадобиться
  • - шкіряний шнур або обрізки шкіри;
  • - великі намистини;
  • - бісер;
  • - волосінь.
Інструкція
1
Один з нескладних способів сплести ефектно виглядають фенечку полягає в нанизуванні великих намистин на шкіряний шнур. Для такої роботи можна взяти готовий шнур, а можна вирізати його з клаптиків шкіри.
2
Для виготовлення шнура зріжте гострі кути у шкіряного клаптя і розріжте його по спіралі так, щоб вийшла довга смужка шкіри шириною два-три міліметри. Намочіть вийшов шнурок в воді, скрутіть його і складіть навпіл. Сушити вийшов кручений шнур можна в розтягнутому стані або намотавши його на будь-який відповідний жорсткий предмет - лінійку, картонку або коробку.
3
Відріжте два шматки шкіряного шнура однакової довжини і зв'яжіть їх вузлом в десяти сантиметрах від кінця. Надіньте велику намистину на один шнур і знову затягніть вузол на обох шнурах одразу за нанизаної бусиною. Таким чином сплетіть всю фенечку.
4
Закріплювати такий браслет на зап'ясті можна, пов'язуючи вузлом кінці шнурів, а можна підібрати намистину з отвором відповідного розміру і протягнути в неї кінці шнурів. Для того щоб закріпити таку фенечку на зап'ясті, досить зрушити намистину ближче до руки.
5
Нескладні у виконанні фенечки можна сплести з бісеру, чергуючи ланцюжок, зроблену в техніці монастирського плетіння, з великими намистинами. Для цього надіньте на волосінь поспіль три бісеріни. В четверту бісерину проденьте обидва кінці волосіні один одному назустріч.
6
Нанизайте по бісеріне на обидва кінці волосіні, після чого просмикніть волосінь хрест-навхрест в наступну бісерину. Через проміжки в кілька хрестиків нанижіть на обидва кінці волосіні велику намистину і продовжуйте плести ланцюжок далі. Замість великої намистини можна взяти черепашку з отвором, в яке пройде волосінь.
7
Для закріплення браслета надіньте на кожен з кінців волосіні по бісеріне і Протягніть кінці у бісерину, з якої починається ланцюжок. Щоб фенечка не розвалилася через кілька днів, просмикніть волосінь крізь все бісеріни браслета, в декількох місцях зав'яжіть її акуратними вузликами і обріжте. Кінці волосіні можна оплавити сірником.