Як повернути квиток на поїзд. повернути в касу квиток на поїзд.

Якщо раптом ваша подорож відкладається або переноситься, квиток на поїзд завжди можна повернути. Тільки не відкладайте надовго. Чим раніше ви це зробите, тим більше буде відсоток повернутих вам грошових коштів.
Інструкція
1
Повернути квиток в залізничну касу ви можете в будь-який час. Але ось отримати назад повну суму за проїзд, на жаль, не вийде. З вас віднімуть сервісний збір, який становить близько 150 рублів. Краще повертати квиток не менше ніж за 8 годин до відправлення поїзд а. Тоді вам повернуть повну вартість за вирахуванням 150 рублів за сервіс. Якщо до часу відправлення залишилося від 2-х до 8-ми годин, вам повернуть близько половини ціни. Якщо у вас в запасі менше 2-х годин - то це вже буде третя частина вартості проїзного документа.
2
Якщо ви спізнилися на поїзд зовсім, квиток теж можна здати, і при цьому вам буде повернута невелика частина суми. Але зробити це можна тільки на станції відправлення.
3
Для того щоб квиток прийняли назад, вам необхідно пред'явити касиру посвідчення особи, за яким він був придбаний. Квиток зобов'язані взяти назад в будь-якому відділенні РЖД, що займається продажем проїзних документів, незалежно від місця його покупки.
4
Для повернення електронних квиток ов існує дещо інший порядок. Так як ці проїзні документи були оформлені вами через інтернет, то для початку вам потрібно скасувати реєстрацію квиток а на сайті. Зробити це можна самим або звернувшись в касу РЖД. Зверніть увагу, що здати квиток потрібно не пізніше, ніж за годину до відходу поїзд а, інакше гроші вам не повернуть. Якщо електронний квиток вже отримано вами в касі, то процедура його повернення така ж, як і у звичайного квиток а. Гроші за проїзний документ перерахують на вашу банківську кару протягом місяця.
Зверніть увагу
Здати квиток, не використаний в результаті нещасного випадку або хвороби, можливо протягом п'яти діб після відправлення поїзда. При цьому вам буде повернуто близько 50% вартості проїзного документа.
Південний напрямок, особливо пункти залізничних маршрутів, розташовані на узбережжі Чорного моря, завжди були популярні в літній, відпускної, період. Але після того як під Сочі, в районі Червоної галявини, були реконструйовані і побудовані нові гірськолижні траси, цей напрям став популярним і в зимовий період. Багато москвичів захочуть відвідати цей гірськолижний курорт, оснащений не гірше, ніж багато європейських.

Як в Москві придбай квитки на поїзд до Сочі

Круглий рік в Сочі, до залізничної станції Адлер, розташованої в передмісті, ходять три склади, один транзитний «Санкт-Петербург - Адлер» і два поїзда, що формуються в Москві. Фірмовий швидкий потяг «Московія» за маршрутом «Москва - Адлер» вирушає щодня з Казанського вокзалу в 10:10 ранку, другий пасажирський склад «Москва - Сухумі» ходить 5 раз в 2 тижні. Він відправляється з Курського вокзалу в 15:32. У літній період кількість поїздів, що прямують з Москви до Сочі, збільшується. Залежно від обраного поїзда, час у дорозі може скласти від 23 до 30 часов.Вибрав зручний для вас поїзд, ви можете придбати квиток в будь-який з численних залізничних кас, а також замовити його по телефону. В цьому випадку квитки з невеликою націнкою доставлять вам прямо на роботу або за домашньою адресою у будь, підходяще для вас час. Але найоптимальнішим способом буде покупка квитків по інтернету. В цьому випадку ви самі зможете вибрати і вагон, і місце, яке вам сподобається більше. На електронну пошту, яку ви вкажете при бронюванні, прийде підтвердження оплати, по якому ви і зможете отримати посадковий квиток, явившись на вокзал з валізою.
З листопада 2013 року по маршруту «Москва-Адлер» курсують двоповерхові поїзди, вагони розраховані на 64 пасажира, в кожному з них є три санвузли і безкоштовний Wi-Fi.

Скільки коштуватиме квиток на потяг «Москва-Сочі»

У зимово-весняний період 2014 вартість простого плацкарта складе від 2020 до 2690 рублів, якщо вагон оснащений кондиціонером, доведеться заплатити до 3240 рублів. Квитки в купейний вагон обійдуться від 3010 до 5060 рублів, залежно від наявності кондиціонера і того, яку полицю: верхню чи нижню ви виберіть. Квитки в спальний вагон (СВ) за вартістю вже наближаються до ціни за авіаквитки. Простий люкс коштуватиме від 6280 до 9140 рублів. Комфортну подорож в м'якому вагоні обійдеться від 19350 до 22000 рублів.
Слід врахувати, що тарифи постійно змінюються, на жаль, не в бік зменшення, тому перед покупкою уточніть вартість, зателефонувавши в каси або зайшовши на сайт компанії, що продає квитки.
Купуючи квиток у касах або в інтернеті, майте на увазі, що до його вартості буде додана вартість обов'язкової страховки і додаткові виплати, залежні від того, за скільки днів до планованої поїздки ви купуєте квитки. Чим раніше ви купите квитки, тим дешевше вони вам обійдуться.