Як садити суницю.

Суниця садова - улюблена всіма городниками культура. У середній смузі її можна садити навесні і ближче до осені. Найкраще висаджувати суницю раніше, тоді вона швидше дасть урожай на наступний рік. При посадці суниці слід дотримуватися ряд важливих нюансів.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся садити суницю навесні, грунт під неї підготуйте восени. Якщо посадки вироблятимуться восени, землю потрібно готувати в кінці червня. Перекопайте грядки на повний штик лопати, внесіть в грунт гній, аміачну селітру, суперфосфат і хлористий калій.
2
Найкраще суницю розмножувати розетками. Тому заздалегідь залиште на одному кущику 5 вусів з 3 розетками кожен. Прикопайте їх в землю, заглубив маленькі корінці. Коли коренева система досить розвинеться і з'явиться 4-6 листочків на кожній розеточка, полийте саджанці, обріжте їх секатором і викопайте з земляним комом.
3
Розправте коріння маленьких суничних кущиків, посадіть кожен в рядок, присипте землею. Відстань між кущами має дорівнювати 25-30 см, між рядами - 60-70 см. Не заглубляйте і не випинати точку росту - сердечко. Ця частина куща повинна розташовуватися на одному рівні з грунтом.
4
Навколо суничних кущиків і між рядами насипте подрібнену солому, стружки або тирса. Це робиться для того, щоб суницю не забивали бур'яни, а дозрілі ягоди не торкалися до землі і були чистими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pjRbRSPHylg