Як зробити вдома мокру хімію. Як зробити кучеряву мокру хімію.

З величезної безлічі видів хімічної завивки мокра хімія володіє найбільшою полярністю завдяки тому, що дозволяє створити ефект гладких і пружних локонів дуже маленького розміру. Зачіска після мокрою хімії виглядає доглянутою і красивою.
Вам знадобиться
  • - Дрібні бігуді ("кісточки");
  • - засоби для укладання волосся (лак, мус або пінка з ефектом мокрого волосся);
  • - фен.
Інструкція
1
Волосся ретельно вимийте з застосуванням шампуню і кондиціонера для волосся.
2
На злегка вологе волосся нанесіть засіб з ефектом мокрого волосся.
3
Сушіть волосся феном, постійно моделюючи дрібні завитки. Для цього волосся міцно стискайте в долоньці, тим самим формуючи зачіску.
4
Зробити мокру хімію в домашніх умовах можна так само за допомогою фена з дифузором.
5
Якщо у вас є трохи часу, то після миття голови накрутіть волосся на дрібні бігуді. Знявши їх, нанесіть засіб з ефектом мокрого волосся і робіть укладку за допомогою рук, як би пропускаючи локони між пальців.
6
Мокра хімія в домашніх умовах - відмінний варіант для тих, хто не хоче зіпсувати волосся або просто не хоче носити одну і ту ж зачіску тривалий час.
Корисна порада
Зробити мокру хімію в домашніх умовах буде дуже складно власницям густих і товстих волосся, так як вони швидко випрямляються, і зачіска повністю втрачає свою привабливість. Не рекомендується робити мокру хімію тим, у кого жирне волосся, так як при цьому локони будуть здаватися ще більш брудними і недоглянутими.