Як сплести гніздо.

Великдень - стародавнє свято, яке завжди супроводжується певними традиціями і ритуалами, серед яких найвідоміший ритуал - це забарвлення яєць, які люди дарують один одному в подарунок на честь свята. Проте, в подарунок на честь Великодня можна піднести не тільки яйце, а й пасхальне гніздо , яке з давніх часів символізує для людей домашній затишок і добробут. Крім того, красиве плетене гніздо можна використовувати як оформлення для фарбованих яєць.
Інструкція
1
Вам буде потрібно верба, сушена трава або мочало, а також пір'я, дріт нейтрального відтінку двох видів і плоскогубці. З дроту зігніть хрестоподібний каркас для майбутнього гнізда, а потім, візьміть більш тонкий дріт і сформуйте з неї округлий спіральний каркас, накладаючи один на одного витки.
2
Вплетіть в каркас гілочки верби, закріплюючи їх тонким дротом сірого або коричневого кольору. Використовуйте вербу різної довжини для того щоб гніздо виглядало гарніше і натуральніше. Формуйте гніздо так, щоб воно мало вільну округлу форму. Справжні гнізда ніколи не мають ідеально круглу форму, тому не прагнете повторити форму круга - додайте в вашу саморобку елемент спонтанності та природного хаотичності.
3
Деякі кінчики гілок верби заправте всередину і закріпіть дротом, а інші кінчики залиште зовні, розправляючи їх. Розташуйте гніздо на заздалегідь заготовленої підставці або на красивій тарілці, застеліть дно гнізда травою і додатково оплете його мачулою, створюючи об'єм.
4
Прикрасьте гніздо пір'ям і укладіть всередину великодні яйця. Таке гніздо стане відмінним подарунком на Великдень для ваших друзів і родичів - зробити його нескладно, і тому ви зможете створити одразу кілька святкових сувенірів для своїх близьких. Такими гніздами можна прикрасити домашній інтер'єр напередодні свята, поставивши їх на стіл під час великодньої трапези.