Як зробити красиві нігті в домашніх умовах.

Як відомо, по руках жінки можна визначити її вік. Саме тому багато жінок так ретельно доглядають за своїми руками. Манікюр - це візитна картка будь-якої представниці прекрасної статі. Зробити свої нігті красивими ви можете не тільки в салоні, але і в домашніх умовах .
Вам знадобиться
  • Рідина для зняття лаку, пилочка, морська сіль, паличка апельсинового дерева, прозорий лак, кольоровий лак, лавандова або мигдальне масло.
Інструкція
1
Перш за все, видаліть з нігтів старий шар лаку. Найкраще при видаленні лаку використовувати рідину без вмісту ацетону, бо вона менш шкідлива.
2
Після цього надайте своїм нігтям форму. Необхідно, щоб вони всі були однієї довжини. Лише тоді ваші нігті виглядатимуть красиво і гармонійно.
3
Щоб зміцнити пластину нігтя, зробіть ванночку для рук. У невелику ємність налийте теплої води і додайте чайну ложку морської солі. Протягом 15-20 хвилин потримайте руки в цьому розчині. Якщо хочете відбілити свої нігті , то протріть їх лимонним соком.
4
Після того як ви трохи розпарити шкіру навколо нігтів, акуратно відсуньте кутикулу. Робіть це за допомогою палички з апельсинового дерева. Проявляйте максимальну обережність при процедурі, оскільки кутикула - це саме чутливе місце на нігтях.
5
Потім відполіруйте ваші нігті , використовуючи спеціальну пилочку. На рівні нігті лак лягає краще і тримається довше. Починайте покривати нігті лаком. Першим шаром нанесіть прозорий лак. Потім - кольоровим лаком. Після того як лак висох, нанесіть на кутикулу масло лаванди або мигдалю. Це дозволить пом'якшити ділянки шкіри.