Як відновити дані у файлі.

Вже скільки разів твердили світу, що потрібно робити регулярне резервне копіювання вмісту комп'ютера. Тоді необережний рух мишкою, стирающее важливий файл, буде вам не так страшно. На щастя, є програми, які дозволяються відновити втрачені дані і стерті файли. Давайте пройдемо шлях відновлення і розберемо його на прикладі безкоштовної програми.
Вам знадобиться
  • Щоб відновити витерті файли на те місце, де вони раніше перебували, вам буде потрібно скористатися допомогою програми Recuva.
Інструкція
1
Утиліта Recuva - безкоштовна, доброзичлива і дуже легка в роботі програма для відновлення стертих даних. Скачайте програму в інтернеті і поставте її на персональний комп'ютер.
2
Відкрийте утиліту, і перед вами в новому вікні з'явиться помічник установки програми. Її інтерфейс простий, і вам не потрібна допомога для того, щоб її встановити і працювати з її допомогою.
3
В налаштуваннях програми спочатку виберіть мову, на якому ви будете працювати. Зробіть це по ланцюжку: Options - Language - Russian.
4
Після цього виберіть диск, на якому раніше розташовувалися стерті дані, і клацніть по кнопці «Аналіз».
5
Коли процес аналізу буде завершено, перед вами відкриється список файлів. Ви побачите, що кожен файл буде відзначений кольоровим кружечком. Кожен колір означає певну функцію. Гурток зеленого кольору - файл може бути відновлений, гурток жовтого кольору - файл може бути відновлений частково, червоного - на жаль, файл відновити неможливо.
6
Знайдіть у цьому списку файлів ті, які вам потрібно відновити, відзначте їх галочкою і клацніть по кнопці «Відновити». Зачекайте хвилину. Стерті дані відновлені на своє колишнє місце.
Зверніть увагу
Програма Recuva може не тільки відновлювати дані, але і повністю їх витирати.
Корисна порада
Резервне копіювання ніколи не буде зайвим.