Як розширити свій діапазон голосу. диапозон голоси у тату.

Діапазон - від грецького «через весь круг» - повний набір тонів від найнижчих, до найвищих, доступних для виконання конкретним співаком. Хоча природний діапазон може досягати трьох октав, робочим діапазоном служить його найбільш зручний ділянку в 2-2,5 октави. Якщо ви вважаєте, що поки співаєте не у всіх можливих висотах, ви можете розширити діапазон за допомогою спеціальних вправ.
Інструкція
1
Повну силу голос набирає після підліткового періоду (у чоловіків до 16-18 років, у жінок до 20). До цього часу розширювати діапазон не тільки безглуздо (після дорослішання тембр може змінюватися досить радикально), а й небезпечно (ви можете піти проти природи голоси, дати йому непомірне навантаження).
2
Якщо в частині віку і природи все гаразд, оцініть об'єктивно свою вокальну підготовку. Навіть маючи відмінні природні дані, ви не повинні підійматися на найвищі ноти в перші ж хвилини занять, особливо якщо тільки почали займатися вокалом. Завжди починайте з разогревающих вправ, поступово переходячи до більш складних.
3
Після деякої розминки голоси приступайте до вправ на розширення діапазону. Для кожного тембру початкова тональність індивідуальна, але в будь-якому випадку підберіть таку, щоб нижній звук вам давався з деякими труднощами. Почніть сходження від квінти до верхньої тоніці по щаблях гами на звук «і», а на тоніці заспівайте «я» і зійдіть вниз по східцях трезвучия на «а». Піднімайтеся вгору по тональностям доти, поки вам не стане важко, і ще на два тони.
4
Допомагають гами об'ємом в октаву-Нону, арпеджіо об'ємом від октави до квінти через октаву. Зручні для виконання голосні - «і», «а» в деяких випадках корисно співати на «р» (для поліпшення дикції).