Як поліпшити рухливість.

При відсутності навантажень, наші суглоби можуть втрачати рухливість , і ми починаємо випробувати незручності при русі. В цьому випадку буде корисний ряд вправ, які потрібно робити для того, щоб поліпшити рухливість суглобів. Ці вправи допоможуть при ревматоїдному артриті, також вони допоможуть запобігти атрофію м'язів.
Інструкція
1
Лягайте на спину, витягнувши руки вздовж тулуба. Згинайте ноги в колінах - спочатку праву, потім ліву, поперемінно ковзаючи п'ятами по підлозі. Виконуйте цю вправу протягом п'яти хвилин.
2
Залишайтеся в тому ж положенні. Зігніть ноги, після чого по черзі підтягуйте їх до живота - спочатку праву, потім ліву. Робіть паузу між рухами ногами в одну-дві секунди. Виконуйте вправу протягом п'яти-десяти хвилин.
3
Лежачи на підлозі в вихідному положенні, здійснюйте митників руху колінами вправо-вліво. Робіть вправу протягом однієї-двох хвилин.
4
Тримайте ноги прямо, витягаючи стопи на себе. Піднімайте ноги по черзі вгору, затримуючи їх у верхній точки на півсекунди-секунду.
5
Переверніться на живіт, витягнувши руки вздовж тулуба. Напружуйте і розслабляйте сідниці протягом двох-трьох хвилин.
6
Лежачи на животі обличчям вниз, розведіть прямі ноги в сторони на кілька секунд, після чого зведіть їх назад. Виконайте вправу сім-вісім разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8zwhxdQrypA
Корисна порада
Відстежуйте пульс - його коливання не повинні становити більше 16-20 ударів понад норму.