Як прикрашати альбоми.

Кожен знає, наскільки пам'ятним сюрпризом для людини стає листівка, створена власними руками, а не куплена в магазині. Прикрасивши самостійно листівку або подарунковий альбом, ви вкладаєте в подарунок власні творчі сили та ідеї, і тим самим, показуєте, наскільки важливий для вас людина, якій ви даруєте таку річ. Створити унікальну річ ручної роботи ви зможете, зробивши на альбомі незвичайну бісерну вишивку, яка підійде як для оформлення весільного альбому, так і для оформлення простий подарункової листівки на день народження.
Інструкція
1
Вам буде потрібно ескіз малюнка, який ви перенесете на папір, подвійна голка для швейної машини, міцна голка, бісер потрібного кольору і м'яка підкладка для вишивання на папері.
2
Прикладіть на аркуш паперу або картону ваш малюнок, закріпіть його, щоб він не рухався, і почніть проколювати його по контуру подвійною голкою, починаючи з верхньої точки малюнка. Голка одночасно проткне два отвори, і тому ваша строчка буде рівною і акуратною - зробивши перші два отвори, вставте один кінець подвійної голки в готовий отвір, а другим кінцем проткніть третє. Таким чином, замкнувши контур малюнка, ви отримаєте рівну лінію однакових отворів для вишивки.
3
Вставте в бісерну голку подвійну нитку, зав'яжіть вузлик і введіть голку в крайнє отвір малюнка, прибравши з обкладинки альбому ескіз. Вузлик повинен залишитися на зворотному боці паперу. Просмикніть голку в бісерину і введіть її в наступне отвір.
4
Закріпіть нитку, ввівши її на зворотному боці в петлю, утворену вузликом, а потім введіть її в перший отвір повторно, вивівши на лицьову сторону - так вишивка буде міцніше. Через кожну бісерину голка протягується двічі.
5
Потім надіньте на голку ще одну бісерину і повторіть шов «назад голку» - Протягніть голку в наступне отвір, а потім повторно виведіть її через попереднє, простягнувши нитку повторно через другу бісерину. Повторюйте такий же шов, поки не заповните бісером весь контур виколоти голками малюнка.