Як зшити спідницю-шорти. Спідниця-шорти викрійка.

В літній час все відкрите дуже підкреслює фігуру і загар дівчат. Зазвичай це відкриті топи, маєчки, спідниці і шорти . Дуже привабливо виглядає спідниця- шорти , крім того, її дуже зручно носити як з каблуками, так і без каблуків, вона не так утрудняють руху як спідниця, але виглядає набагато цікавіше, ніж просто шорти .
Інструкція
1
Крім того, спідниця- шорти може бути не тільки літньої легкої річчю. Її можна зшити з щільного матеріалу і носити навесні або восени з колготками і довгими чобітками.
2
Для того щоб зшити спідницю шорти , вам необхідна форма. Викрійку можна зробити самим, хоча є й простіший варіант - пошукати викрійки в інтернеті за відповідним запитом.
3
Якщо ви раніше вже шили спідницю або шорти , то вам не доставить особливих турбот самостійно зшити і спідницю шорти . На відміну від шортів, у спідниці-шортах потрібно взяти побільше крокової розмір і додати в бічних швах.
4
Після того як ви зробили викрійку, розділіть її на три частини і проведіть лінію від згину, відокремивши першу і третю частину. На цій лінії буде витачка. Теж саме робимо з задньої половиною.
5
По двох вертикальних лініях зробіть розрізи і розсуньте приблизно на 3-5 см. Чим глибше ви зробите витачку, тим менше буде розріз.
6
спідниця- шорти повинна бути коротенькою, з широкими штанинами, тому не забудьте про дліну.Все шви найкраще отпарить перед тим, як прошивати. Якщо ви хочете носити спідницю шорти з ременем, не забудьте нашити петлі для нього. Дуже красиво виглядає спідниця- шорти з ременями з великими бляшками. Якщо ж ваша спідниця- шорти зшита з джинсової тканини, можете купити в магазині швейних приладдя стрази і прикрасити ними річ.
Спідницю-шорти можна поєднувати з різними деталями гардеробу. Вона чудово виглядає як із спортивним одягом, так і з елементами вечірнього туалету. Викрійка спідниці-шорт являє собою змінену викрійку спідниці-брюк.

Спідниця-шорти - це укорочений варіант спідниці-брюк. Виникла ця модель в ті часи, коли жінки шукали, в чому їздити на конях. Поїздка в амазонці і дамському сідлі - елегантно, але незручно. Носити брюки тоді ще було не прийнято. Знайшовся компромісний варіант - спідниця-штани. Спідниця-шорти - більш пізніше винахід.

Зшити спідницю-шорти можна і в домашніх умовах, використовуючи викрійку спідниці-брюк.

Розгорнувши викрійку спідниці-брюк, необхідно поділити її передню половину на три частини. Потім слід відокремити першу третину вертикальною лінією, проведеної від лінії згину. На цю лінію треба перенести витачку. Тепер слід провести подібне побудова на задній половині викрійки спідниці-брюк.

В результаті цих маніпуляцій виходять вертикальні лінії. За ним треба зробити розрізи знизу вгору і розсунути на необхідну ширину. Оптимальною є ширина не менше 4 см. Довжина розрізу залежить від того, якої глибини зроблена витачка. Чим вона глибше, тим менше повинен бути розмір.

Наступним етапом є укорочення довжини спідниці. Після того, як форма вкорочена, можна експериментувати з фасоном і деталями "штанин". Вітаються зустрічні складки, защипи або кишені.

Поєднувати цей комбінований вид одягу можна з різними деталями гардеробу. Одягнувши поверх такого туалету хутряний кожушок і доповнивши все це високими чобітьми, ви отримаєте помітний і екстравагантний наряд. Влітку спідниця-шорти буде чарівно виглядати з коротким топом або тунікою. Відкриті ноги, позолочені загаром, привернуть масу захоплених поглядів.

Носити цю практичну і оригінальну деталь гардероба можна зі спортивної сорочкою-поло або футболкою. З водолазкой спідниця-штани виглядатиме строго і підійде навіть для офісу. Ошатна блуза і екстравагантні прикраси в поєднанні з такою спідницею цілком доречні для вечірки.

Цей фасон прекрасно поєднується зі строгим піджаком з драпу або пуловером. Коли на вулиці сиро і прохолодно, в такому вбранні можна піти на ділову зустріч або прогулятися. Звичайно, треба пам'ятати про сполучуваність тканин.

Експеримент можливий не тільки з деталями фасону, але і з матеріалом. Тканина може бути практично будь-хто. Чудово виглядає спідниця-шорти з твіду, кашеміру, драпу, льону, бавовни, шовку і навіть гіпюру. У світлі сьогоднішньої моди на прозорі спідниці цілком можливий варіант спідниці-шортів з органзи.