Як зробити з глини квітка.

Квіти з глини набагато довговічніше живих і не так вимогливі до світла і тепла. Водночас вони служать не менш приємним подарунком, а ліпити такі квіти - справжнє задоволення.
Вам знадобиться
  • Товста дріт (прямий відрізок) по довжині стебла;
  • Тонка дріт;
  • Вата;
  • Серветка;
  • Флористическая стрічка ;
  • Глина;
  • Фарби;
  • Жива хризантема.
Інструкція
1
Кожен квітка має свою будову, тому ліпити потрібно рослина конкретного виду, у нашому випадку - хризантему. Постійно дивлячись на живий квітка, копіюйте його. Почніть із стебла: змотайте кулю з вати і насадите на кінець дроту. Обмотайте вату серветкою, а зверху - флористичної стрічкою, обмотуючи дріт від кінця з ватою до протилежного.
2
З шматка білої глини скачайте кульку діаметром 4-5 см. Покрийте олійною фарбою трав'янисто-зеленого кольору і розплющите. Обкатайте цієї пофарбованої глиною заготовку стебла. Спицею нанесіть поздовжні борозенки, повторюючи рельєф стебла живої хризантеми. Залиште сохнути.
3
Наріжте шматки тонкого дроту на чотири частини, кожна - на 2 см. Більше планованої довжини листочків. Обкатайте дріт зеленою глиною (можна використовувати інший відтінок). Потім розкачайте ще одна кулька глини (1 см. В діаметрі) до плоскої форми і виріжте лист. Надайте краях схожість з листям живої квітки. Прикладіть дріт до центру листка. При необхідності намажте дріт клеєм.
4
Притисніть заготовку листка до живого листку, заздалегідь змащеному зволожуючим кремом. Притисніть глину, щоб на ній закріпився рельєф справжньої хрізантеми.Повторіте з рештою листям і залиште все сохнути.
5
Розкачайте кульки для пелюсток і пофарбуйте їх в колір хризантеми: для центру яскравішим тоном, для країв більш блідим. Зробіть декілька кульок різної насиченості. Найяскравіший розплющите в коржик, обліпили ватяний кулю на кінці дроту-стебла.
6
Далі, змінюючи відтінки від яскравого до блідому, розкочуйте і приліплюйте до основи ковбаски-пелюстки. В середині кожного з внутрішньої сторони робіть тонкий надріз. Центральні пелюстки повинні бути коротшими і тонкими, крайні - більш довгими і великими.
7
Закінчивши приліплювати пелюстки, дайте їм висохнути і пофарбуйте листя і стебло. Користуйтеся живим квіткою як посібником: низ світліший, по краях вкраплення. Копіюйте живу хризантему.
8
Зробіть чашолисток з півсфери зеленої глини . Надайте йому рельєф по аналогії з листям і стеблом. Просмикніть крізь стебло і притисніть до пелюсток, при необхідності проклейте.
9
Після висихання пелюсток зробіть в стеблі тонкі отвори для кріплення листя. Оголити частина дроту на листку і умочіть в клей. Вставте в стебло і притисніть. Із залишків глини оформите місце кріплення. Повторіть з рештою листям.