Як зробити красиву укладку волосся.

Укладання волосся - це щоденний ритуал сучасної жінки. Тут необхідне вміння і вправність, щоб якомога швидше і якісніше укласти волосся и в зачіску. Красивий і доглянутий вигляд волосся це запорука успіху і прекрасного настрою.
Вам знадобиться
  • Пінка для укладки, гребінець з широкими зубами, фен, гребінець для укладання, лак для волосся
Інструкція
1
Укладати найкраще чисті волосся и, тому попередньо вимийте голову. При митті бажано використовувати кондиціонер або бальзам для волосся . Він зробить волосся и більш слухняними і м'якими, що дозволить вам досягти кращого результату.
2
Після миття волосся и слід трохи підсушити. Потім гребінцем з широкими зубами розчешіть волосся и. Робіть це дуже обережно, оскільки є ймовірність пошкодити ваші локони.
3
Потім на вологі і розчесані волосся и нанесіть пінку для укладки. Розподіліть її рівномірно по всій довжині за допомогою гребінця. Пінка зробить ваші локони більш пружними і дозволить зберегти укладку протягом дня.
4
Приступайте до укладання волосся . Починати краще всього з нижніх пасом, тому верхні заколіть в пучок, щоб вони не заважали під час процедури. Потім починайте накручувати пасма на спеціальний гребінець для укладання й за допомогою фена підсушіть їх. Таким чином поступово рухайтеся від нижніх пасом до верхніх.
5
Після цього закріпіть результат лаком для волосся . Розпорошувати лак слід на відстані 15 сантиметрів від волосся . В цьому випадку він не буде склеювати локони.
Корисна порада
Використовуйте щадні засоби для укладання.