Як керувати групою.

Часто керівники великих підприємств і навіть невеликих сімейних фірм скаржаться на проблеми, що виникають в процесі управління. Нерозуміння в способах досягнення мети, різне бачення пріоритетів розвитку, особиста антипатія і безліч інших психологічних нюансів впливають на атмосферу в колективі або групі і стають причиною конфліктів і розбіжностей.
Вам знадобиться
  • Правильний підбір команди, знання основних психологічних принципів роботи в групі, лідерські якості, спільний відпочинок для формування корпоративного духу, продумана система мотивації, пару книг з розвитку лідерських якостей та управління людьми.
Інструкція
1
Майже в кожної групи повинен бути лідер, який вміє розставляти пріоритети, активізує людей для пошуку нових шляхів розв'язання поставлених завдань, стимулює їх роботу і забезпечує хороший морально-психологічний клімат. Крім володіння юридичними повноваженнями для керівництва людьми - статусом директора і т. П., Керівник повинен також користуватися моральним авторитетом серед підлеглих, фактично будучи прикладом для наслідування.
2
Іноді керівники у своїй діяльності грунтуються тільки на юридичних аспектах, забуваючи про психологічні й моральних. Таке поширене недогляд загрожує погіршенням мікроклімату в колективі, скептичному відношенню до керівництва, самопроизвольному появі фактичних лідерів, позиція яких може йти в розріз з позицією офіційної. Розвинути необхідні психологічні якості можна, скориставшись послугами спеціальних психологічних тренінгів.
3
Правильний підбір команди також важливий, як хороший інвестиційний план. Психологи радять, що найкраще формувати колектив з різних, несхожих за віком і статтю людей, які, тим не менш, об'єднувалися б спільною метою - це обіцяє більшу ефективність роботи.
4
Авторитет керівника і атмосферу в колективі зміцнюють спільні колективні заходи - відпочинок на природі, корпоративні вечірки, обіди, дні народження і т. Д., Так що не варто нехтувати ними.
5
Лідер групи ніколи не повинен керуватися в ухваленні своїх рішень особистою антипатією до тому чи іншому співробітнику. Будь-яка несправедливість по відношенню до іншої людини автоматично підірве його авторитет і знизить довіру у решти членів групи.
Зверніть увагу
При управлінні групою або колективом надмірна демократичність і доступність може привести до фамільярності службовців по відношенню до керівника. Разом з тим, занадто велика дистанція знову ж негативно позначиться на мікрокліматі в колективі і підірве довіру до керівника.
Корисна порада
Для управління групою чи колективом потрібно вміти ставити перед людьми чіткі цілі, мотивувати людську енергію, створювати творчу атмосферу та здоровий мікроклімат, а також дотримуватися гармонію між формальними і неформальними відносинами.