Як прибрати жир на животі і боках.

Живіт і боки - проблемні зони жіночого тіла. Щоб прибрати з них жир - доведеться потрудитися. Як і в усьому іншому, важливий комплексний підхід і регулярність докладаються зусиль. Без цього про чудесну фігурі і тонкої талії залишається тільки мріяти.
Інструкція
1
На першому місці в позбавленні від жир а в будь-якій частині тіла - дієта. Сенс будь-якої дієти в тому, щоб енергії у вигляді кілокалорій тіло отримувало менше, ніж витрачало. Тоді недолік її організм прийметься заповнювати за рахунок наявних запасів. В теорії все виглядає так. Але на практиці провести організм досить непросто. Замість того, щоб почати позбуватися від покладів жир а в жир ових кишенях, він може буквально «залягти в сплячку», тобто, подібно скнарі скоротити витрати калорій до мінімума.Чтоби цього не сталося - не варто замість дієти влаштовувати голодування, харчуючись трьома листками салату в день і зриваючи голодну злість на оточуючих. Краще навпаки - харчуватися частіше, але скоротити порції в кілька разів, а також зменшити калорійність їжі. І, зрозуміло, не варто їсти на ніч.
2
Другий компонент вдалою боротьби з о жир еніем - спорт. Заняття спортом необхідні для підтримки форми. Адже худий, але обвислий животик важко назвати красивим - так само, як і інші в'ялі частини тіла. Крім того, чим більше у людини м'язової тканини - тим більше енергії він витрачає. Для того щоб прибрати жир з боків і живота підійде будь-який комплекс вправ на прес і талію. Дуже важливо займатися кожен день і не менше 20-30 хвилин - тоді й результат з'явиться дуже скоро.
3
Звичайно, є й більш простий спосіб полегшення тіла і гаманця. Це ліпосакція (видалення жир а хірургічним шляхом), а потім - абдомінопластика (видалення зайвої - провисшей після ліпосакції - шкіри на животі). Але це спосіб для екстремалів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LF2XwKGy7SA