Як оформити афішу. офрмление афіша.

Сотні тисяч людей по всьому світу користуються торрент-трекерами, і напевно ви теж час від часу завантажуєте з торрентів корисну і цінну інформацію. Час від часу у людей з'являються файли, якими хочеться поділитися з іншими людьми, і тоді їм доводиться не тільки скачувати файли, але і оформляти роздачу власних даних. Якщо ви вирішили роздати для масового скачування фільм, вам потрібно враховувати правила оформлення афіші для роздачі.
Інструкція
1
Авторизируйтесь на торрент-трекері і виберіть розділ, в якому можна створити нову роздачу. Натисніть на кнопку створення роздачі і виберіть категорію «Фільм». Відкриється вікно з правилами оформлення роздачі.
2
Прочитайте їх уважно, а потім почніть заповнювати анкету, вписуючи потрібну інформацію в кожне поле. У разі, якщо ви роздаєте іноземний фільм, завжди вказуйте англомовне назва поруч з російським аналогом. Якщо ви роздаєте багатосерійний фільм або телесеріал, в поле з назвою роздачі вказуйте номер сезону серіалу. Наприклад, якщо серіал зарубіжний, вкажіть спочатку російська назва, а потім в дужках - номер сезону.
3
Відразу після номера сезону в тому ж полі введіть англійська назва і знову в дужках введіть номер сезону. Незалежно від того, яка країна випустила фільм, ім'я та прізвище режисера вводите в поле російською мовою.
4
Потім заповніть поле з іменами акторів, які виконують ролі у фільмі. Спочатку пишіть ім'я актора, а потім його прізвище. Введіть як мінімум п'ять імен і прізвищ акторів, що грають у фільмі. Поля, в які потрібно вводити теги, а також поле «Шукати на Кинопоиск» заповнювати не обов'язково - ви можете залишити їх порожніми.
5
Завантажте постер фільму - це може бути одне, два і більше зображень, якщо до фільму додається декілька оригінальних афіш. Створіть роздачу, натиснувши відповідну кнопку, знову прочитайте правила і знову заповніть поля у вікні настройки роздачі.
6
Якщо в фільмі одна звукова доріжка (російська або оригінальна), вкажіть тільки її; якщо ж у фільмі є декілька звукових доріжок, в поле «Переклад» додайте ще кілька мов.
7
Обов'язково дізнайтеся відео і аудіо-характеристики вашого фільму і впишіть ці характеристики у відповідні поля, щоб майбутні глядачі змогли оцінити якість фільму за наданою вами інформації.
8
Також додайте як мінімум чотири скріншота, що демонструють якість картинки фільму. Завантажте створений заздалегідь торрент-файл на сервер і натисніть кнопку «Додати». Роздача створена.