Як стати футболістом.

На сьогоднішній день немає людини, напевно, в усьому світі, яка б не знала командний вид гри, званий футбол, в якому основною метою є забити м'яч у ворота суперника більше всіх. У наш час це дуже популярний вид спорту.

Для того щоб стати футболістом, потрібно дуже багато готується і тренуватися. Не рекомендується дитині віком до 6 років йти в секцію футболу. В такому віці йому буде важко зрозуміти правильну тактику і стратегію футболу, а просто поганяти м'яч можна і під дворе.Вибірая професійну підготовку до даного виду спорту, слід зайнятися з початку загальним фізичним розвитком. Майбутній тиждень слід визначити, наприклад, таким графіком:

  • понеділок: тренуванні в басейні;
  • вівторок: гімнастичні та акробатичні розминки;
  • Середа: басейн;
  • четвер: легка атлетика , яка дозволить правильно поставити техніку бігу;
  • п'ятницю: індивідуальне заняття футболом з тренером;
  • суботу: заняття яким-небудь видом єдиноборства;
  • неділю: влаштувати вихідний день.

Такий розпорядок може дати різноманітне розвиток в духовній та фізичній формі, що буде дуже цікаво і корисно. Як радять голландські фахівці футболу, посилені і сконцентровані тренування з футболу можна починати з семи років, але при цьому не потрібно закидати інші напрямки в спорті. З 8-ми річного віку рекомендується вибрати хорошу спортивну школу, проаналізувавши професіоналізм педагогів та їх таланти. Чим більше почати приділяти часу футболу, тим більше ви будете отримувати навичок і професійних якостей. Уважно слухайте тренера і виправляйте помилки, на які він вказує. Потрібно періодично переглядати футбольні матчі з зірками футболу і намагатися постійно підвищувати свій рівень технікі.Самое головне в будь-якому виді спорту - це непереборне бажання тренуватися і постійно грати. Якщо таке бажання присутнє, слід не стримувати його, а максимально задовольняти. Якщо таке бажання відсутнє, то краще не змушувати себе через силу, а зайнятися тим, що вам інтересно.Чтоби стати футболістом на високому рівні, потрібно наполегливо і правильно тренуватися, мати дух переможця, не давати себе в образу, бути впевненим у своїх силах і не розчаровуватися з приводу якихось невдач. Адже відомо одне, що дорогу осилить той, хто йде.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fRxcWLFuyaA