Як зробити з картону куб. зробити кубик з квадратиків.

Куб являє собою об'ємну фігуру з шістьма рівними гранями у формі квадратів. Це одне з найбільш простих стереометричних тіл, і зробити його самостійно також дуже просто.
Вам знадобиться
  • Лист картону формату А4, олівець, лінійка, ножиці, клей
Інструкція
1
Для початку виберіть розмір вашого майбутнього куба. Наприклад, в його підставі може бути квадрат розміром 6х6 см або менше. В цьому випадку для виготовлення куба вам точно вистачить звичайного щільного листа формату А4.
2
Візьміть олівець і лінійку - за допомогою цих інструментів ви зможете побудувати розгортку куба. Вона повинна складатися з шести квадратів, з'єднаних між собою у формі хреста. Розташуйте аркуш вертикально і почніть малювати розгортку, трохи відступивши від верхнього краю аркуша. Щоб не заплутатися, дивіться на малюнок.
3
Побудуйте перший квадрат обраного розміру. Потім строго під ним намалюйте ще один такий же квадрат так, щоб одна грань у них була спільною. На малюнку цей квадрат позначений цифрою 3. Тепер справа, зліва і знизу від цього квадрата намалюйте ще по одному. Нарешті, останній квадрат (номер 6) намалюйте під самим нижнім з вже побудованих.
4
У квадратів під номерами 1, 2 і 4 намалюйте невеликі клапани, які в подальшому допоможуть склеїти з розгорнення готову фігуру. Один клапан розташуйте над верхньою межею першого квадрата (саме для цього було залишено місце біля краю аркуша), а ще шість - біля всіх вільних граней двох бічних квадратів.
5
Тепер візьміть ножиці і акуратно виріжте вийшла розгортку по контуру.
6
За допомогою лінійки зігніть розгортку по лініях. Для початку відігніть всі клапани вгору, а потім підніміть квадрати під номерами 1, 2, 4 і 5. Шостий квадрат повинен виявитися на самому верху - це «кришка» куба.
7
Візьміть клей, промажьте їм все клапани і з'єднайте їх з сусідніми гранями з внутрішньої сторони. Ваш куб готовий!