Як розмістити рекламу в газеті.

Газетна реклама є досить доступним способом оповіщення громадян про пропоновані організацією товарах і послугах. Основною перевагою газетної реклами є те, що вона дозволяє охопити потрібний коло потенційних споживачів - читачів даної газети. Розмістити рекламу в газеті дуже просто.
Інструкція
1
Вибір потрібної газети.Для того щоб реклама була ефективною, необхідно подбати про те, щоб рекламна інформація дійшла до максимальної кількості потенційних клієнтів. Для цього потрібно зіставити пропоновану рекламну інформацію із загальною тематикою періодичного друкованого видання. Приміром, реклама банківських послуг не буде виглядати серйозно в безкоштовному виданні, у якого половина вмісту зайнята програмою передач, а інша частина зайнята гороскопом.
2
Зв'язок з редакцією газети.Во час спілкування з редакцією газети необхідно поцікавитися вартістю реклами на різних сторінках газети. Чим ближче до титульної сторінки газети, тим вища вартість реклами. Також вартість газетної реклами безпосередньо залежить від розміру рекламного оголошення та займаної ним площі на газетному аркуші.
3
Після уточнення місця, де буде розташована реклама, варто подбати про те, у скількох номерах газети буде розміщено рекламне оголошення. Чим їх більше, тим сума дорожче. Але в більшості газетних редакцій діє система знижок, яка дозволить з часом скоротити витрати на газетну рекламу .