Як розбити осередки в екселя. розбити комірку на частини в exel.

Серед всіх офісних додатків Ексель займає особливу нішу. Електронні таблиці давно вже стали невід'ємною частиною роботи з масивами даних. У числі інших функцій Ексель дозволяє здійснювати гнучке форматування табличнійструктури. За допомогою спеціальних команд можна об'єднати, розбити осередки в Ексель і провести інші настройки виду таблиць.
Інструкція
1
Розбити осередки в Ексель можна тільки ті, які були заздалегідь об'єднані. Щоб об'єднати комірки, виберіть їх діапазон і скопіюйте дані в верхню ліву комірку обраного діапазону. Виділіть комірки, які слід об'єднати і натисніть кнопку «Об'єднати і помістити в центрі» на панелі інструментів. Адресою нової об'єднаної комірки буде адреса верхньої лівої комірки, що входить в діапазон.
2
При необхідності вирівняйте текст в об'єднаній клітинці за допомогою кнопок «По лівому краю», «По центру», «По правому краю» на панелі «Форматування». Для внесення інших змін в форматування, наприклад, в вирівнювання по вертикалі, зайдіть в меню «Формат», виберіть команду «Осередки» і перейдіть на вкладку «Вирівнювання».
3
Щоб розбити комірки в Ексель, виберіть об'єднану комірку. Після об'єднання осередків ви побачите на панелі інструментів натиснуту кнопку «Об'єднати і помістити в центрі». Клацніть по ній.
4
За допомогою команд меню можна не тільки розбити осередки в Ексель, але і розділити текст на стовпці. Для цього виділіть діапазон комірок, що містять текстові значення. Ви можете вибрати будь-яке число рядків, але тільки один стовпець. Праворуч від виділеного діапазону повинні залишатися один або декілька порожніх стовпців. Знаходяться в них дані будуть переписані.
5
Зайдіть в меню «Дані» і виберіть команду «Текст за стовпцями». Далі дотримуйтесь інструкцій програми для вибору способу і параметрів розбиття тексту на стовпці.
Вам поставлено завдання: завести облікову таблицю всіх робітників підприємства за допомогою редактора електронних таблиць Microsoft Office Excel. Перед створенням таблиці ви підрахували потрібну кількість шпальт і створили її. Але ваш начальник зажадав від вас розділити один стовпець «Прізвище Ім'я По батькові» на 3 складові. Для того щоб так само швидко розбити комірку , як і в MS Word, читайте продовження статті.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Продовжимо роботу з нашою таблицею, в якій необхідно змінити значення стовпця «Прізвище Ім'я По батькові». Вам необхідно зробити із значення «Петров Петро Петрович» - «Петров», «Петро» і «Петрович». Натисніть на комірці, яку ви будете розбивати.
2
В основному меню Microsoft Excel виберіть вкладку «Дані» - перейдіть в групу «Робота з даними» - виберіть пункт «Текст за стовпцями».
3
У вікні «Мастер текстов (розбір) - крок 1 з 3» перейдіть до групи «Формат вихідних даних» - потім виберіть надбудову «С роздільниками» - натисніть кнопку «Далі».
4
У вікні «Мастер текстов (розбір) - крок 2 з 3» перейдіть до групи «Символом - роздільником є» - встановіть позначку навпроти пункту «пробіл» (Тут необхідно вибрати символ, яким розділені слова в комірці, яку ми хочемо розбити. В нашому випадку, таким символом є пробіл). Після виконання цих дій натисніть кнопку "Готово".
5
Вікно настройки закриється, перегляньте результат роботи. Якщо осередок була розділена неправильно, зробіть скасування останніх дій (натисканням клавіш Ctrl + Я) і спробуйте ще раз здійснити цю операцію.
6
У підсумку виконаних дій, ви отримали розбиття комірки на окремі частини, на основі зазначених параметрів.