Як роздрукувати шпаргалки.

Кілька днів до іспиту, а вчити, звичайно ж, лінь. Проблема мільйонів школярів та студентів, яку не можна викорінити. В такому випадку, якщо немає бажання або можливості вчити потрібний матеріал, то варто підійти творчо до того, як роздрукувати шпаргалки на потрібну тему.
Вам знадобиться
  • Microsoft Office Word будь-якої версії
Інструкція
1
Вибір потрібного матеріала.Действітельно, буде погано, якщо "зашпори" весь підручник. Такий шпаргалкою буде надзвичайно важко користуватися. Тому з будь-якого навчального матеріалу потрібно виділити лише найосновніше, саме те, що потрібно, і без зайвої "води". Тоді роздрукованою шпаргалкою буде зручно користуватися, та й місця вона займе небагато. Тому шанси на вдале списування збільшаться.
2
Застосування сокращеній.Еслі в навчальному матеріалі часто застосовується одне й те ж слово, то є сенс його скоротити. Здавалося б, це не так критично, але якщо в тексті таких слів 20-30, то це значно скоротить займане шпаргалкою простір, та й роздруковувати доведеться менше. Приміром, якщо в шпаргалці з вищої математики часто зустрічається фраза "тригонометрическая функція", то її не захочеться багато разів бачити в шпаргалці, тому її цілком резонно можна скоротити до абревіатури "ТФ".
3
Власне, форматування тексту шпаргалки .До цього процесу варто поставитися досить серйозно. Форматування займає кілька етапів: 1) Вибір шрифту; 2) Вибір розміру шрифту; 3) Вибір кількості стовпців на одному аркуші; 4) Виділення важливих моментов.Шріфт повинен бути чітким, розбірливим навіть при дрібному його розмірі. Тому рекомендується шрифти: Times New Roman, Calibri, Arial. Оптимальним для друкованої шпаргалки є 4-5 розмір шрифту. Однак для того, щоб якість роздруківки було високим, якість друку теж повинно бути відмінним! Для цих цілей найкраще підходять лазерні прінтери.Колічество стовпців є відповідальним кроком. Якщо стовпців буде багато, то, розрізавши їх на частини, вийде дуже багато маленьких листочків, якими буде дуже важко оперувати на іспиті. Найбільш оптимальними варіантами є: 3 стовпці при книжкової орієнтації сторінки, 6-7 стовпців при альбомной.Чтоби відокремити одні шматки інформації від інших, можна застосовувати: нумерацію, жирний шрифт або курсив. Або надійти простіше, розрізавши шпаргалки і відокремити одну інформацію від іншої. Але тоді знову ж таки може виникнути ризик заплутатися в купі паперів.
Іспит вже завтра, а часу вивчити всі категорично не вистачає Це найпоширеніша проблема серед школярів і студентів. Але не впадайте в паніку, а підберіть необхідний матеріал і зробіть по ньому шпаргалки.
Вам знадобиться
  • комп'ютер,
  • сканер,
  • принтер.
Інструкція
1
Щоб приготуватися до здачі іспиту повністю і ґрунтовно, зберіть весь матеріал за курс дисципліни, яку належить здавати. Сюди відносяться всі конспекти, лабораторні роботи, графіки та діаграми. Відскануйте найнеобхіднішу інформацію. Не варто робити це бездумно і сканувати всі підряд, підготовка шпаргалки - це теж серйозна робота.
2
Після збору інформації отформатируйте її. Форматування проводиться за такою схемою: видаліть всі непотрібні картинки, вирівняйте текст по одному краю, бажано по лівому. Визначте для себе розмір шпаргалки, але кращим варіантом вважається ширина 4-5 сантиметрів. Довжина шпаргалки не обмежена, адже надалі ви складете її в гармошку для максимальної зручності.
3
В текстовому редакторі створіть новий документ. У ньому виберете таблицю з шириною стовпців в 4 або 5 сантиметрів. В осередку внесіть кілька текстів з четвертим розміром шрифту та роздрукуйте отриманий варіант на чорнових аркушах. Якщо готова шпаргалка вас влаштовує, тоді друкуйте весь решту матеріалу. Якщо ж ні, то міняйте ширину стовпців і експериментуйте до отримання відповідного результату.
4
Зараз в інтернеті можна завантажити безліч програм, що дозволяють швидко і легко створювати шпаргалки. Вам достатньо буде сфотографувати або відсканувати весь необхідний матеріал, потім зберегти його в готельної папці і додати файли в програму. Вона автоматично видалить фон і картинки, залишивши лише текст. Задайте кількість шпаргалок, які буде розташовано на аркуші А4 і сміливо друкуйте.
5
Після друку шпаргалок розформують їх. Кольоровим маркером виділіть назви квитків або підзаголовків. Таким чином, ви заощадите час, необхідний на пошук необхідної інформації під час іспиту.