Як вирішити проблему пробок.

Пробки на дорогах - це проблема, яка так чи інакше стосується кожного автолюбителя, який, намагаючись дістатися з пункту А в пункт Б, неминуче потрапляє в пробку, яка може тривати кілька хвилин. Може трапитися і так, що людина пробуде в ній кілька годин. Щоб вирішити проблему пробок на дорогах, треба зрозуміти, що це проблема залежить не тільки від якості дорожнього покриття і ГИБДД. Пробки є наслідком ряду соціальних факторів.
Інструкція
1
Корупційний аспект.Вполне логічно, що людина, яка водить пару років, і людина, яка водить пару десятків років, управляють своїми транспортними засобами по-різному. Більшість аварій на дорогах виникають за участю водіїв, чий стаж водіння не перевищує двох-трьох років. Як наслідок аварій, на дорогах виникають і пробки. Проблему цю вирішити практично неможливо, адже з досвідом водіння приходить і майстерність. Але багато хто купує водійські права. Ці "водії" становлять небезпеку на дорозі як для себе, так і для оточуючих. Тому потрібна система, яка могла б ліквідувати можливість громадян до покупки прав.
2
Культурний аспект.Культура водіння - показник, який характеризує водія транспортного засобу зі сторін його ставлення до правил дорожнього руху, а також і до інших учасників дорожнього руху. Водій, що не порушує правила дорожнього руху і не має звички обганяти і підрізати інших водіїв, навряд чи зможе стати причиною пробки, нехай навіть і побічно.
3
Свідомість граждан.Не перший рік екологи твердять, що виділяються двигунами внутрішнього згоряння гази шкідливі для навколишнього середовища і для нас же самих. Але ситуації це особливо не змінює: кількість автомобілів на дорогах рік від року зростає, число і довжина пробок зростає пропорційно зростанню числа автолюбителів. Цілком логічно виникає питання того, чим же можна замінити традиційний автомобіль? Приміром, в Голландії вже давно знайде відповідь - велосипедом. Голландія - єдина в світі країна, де число автомобілістів менше числа велосипедистів. Цей факт напряму впливає на аварійність на дорогах країни, а також побічно впливає на показниках здоров'я нації в цілому: кількість серцевих захворювань у громадян падає, факторів поганої екології все менше і менше. У Росії варто подбати про те, щоб велосипедист на дорозі перетворився з ізгоя в повноправного учасника дорожнього руху, надавши, крім доріг загального користування, та велосипедні доріжки.