Як стати ріелтором.

Ще не так давно фахівцями з нерухомості ставали в основному жінки середніх років. Але зараз все змінилося. Все частіше ріелторами стають молоді енергійні люди. Як і раніше, в цю сферу в основному йдуть жінки. Це пов'язано з тим, що жінки більш терплячі і комунікабельні. А чоловіки не бачать у цій сфері можливостей для кар'єрного росту. Крім того, жінкам більше довіряють.

Але справа в тому, що стати ріелтором може не кожен. Для цього необхідно мати такими необхідними навичками:

  1. Щоденна праця і бажання добитися успіху. Тільки від ріелтора залежатиме дохід, адже він не отримує заробітну плату. Він повинен сам заробляти гроші.
  2. Комунікабельність та чуйне ставлення до оточуючих, незалежно від їх приналежності до певного кола. Це найголовніше якість ріелтора, адже він, в першу чергу, працює з людьми.

Але недостатньо просто стати ріелтором. Щоб їм залишатися вам необхідно багато працювати. Багато хто стає ріелторами, тому що у них вільний графік роботи. Але насправді це значить швидше ненормований робочий день. Ваш графік вільний у тому сенсі, що ви можете виявитися зайнятими в будь-який час доби і на невизначений термін. Звичайно ж, вам не доведеться перебувати в офісі цілий день. Ріелтор підлаштовується під клієнтів, які вільними бувають в основному після закінчення робочого дня. В інший же час ріелтор змушений займатися іншими справами: пошуком нових клієнтів, підбором варіантів, а також збором документів. Єдина перевага подібного графіка - це можливість самостійно планувати свій робочий день. Ніхто не змусить вас працювати, крім вас самих. Ріелтор, який вміє грамотно організовувати свій час, завжди буде не тільки забезпеченим, але і затребуваним. Одним з важливих моментів є те, що багато хто розраховує на підробіток у сфері нерухомості, так як графік ріелтора вільний. Але вони помиляються. Це не є можливим. Адже клієнти вам не будуть дзвонити тоді, коли зручно вам. Вони дзвонять у зручний для них час. Крім того, вам доведеться постійно підвищувати свій професійний рівень, щоб домогтися відчутних успіхів у сфері нерухомості. Вибираючи професію ріелтора, добре подумайте, чи підходить вона вам. У вас ніколи не буде чіткого робочого графіка. Вам доведеться працювати у вихідні та святкові дні, допізна підбираючи клієнту цікаві варіанти. Але в кінцевому підсумку, якщо це ваше, ви випробуєте задоволення не тільки від отриманих відсотків, але і від того, що живете саме таким чином.