Декоративний жасмин: Як розмножувати в домашніх умовах.

Жасмин - декоративна рослина, квітуче ніжними, красивими квітками. Вирощують даний вид у відкритому грунті і, як правило, в домашніх умовах. Запах, який виходить від жасмину, надає сприятливу дію на людину. Різниться кілька різновидів цього декоративного рослини, але всі вони розмножуються 3 способами, найпоширеніший - через живцювання.
Інструкція
1
Приступайте до процедури живцювання в весняний або літній період, коли рослина цвіте.
2
Акуратно зріжте держак з куща, на якому пагони вже визріли. Видаліть всі бутони зі зрізаних живців і поставте в ємність з водою або вологим піском. Оптимальна температура при укоріненні 18-20 градусів.
3
Щоб вашим черешкам було комфортно і вони швидше прийнялися, накрийте їх поліетиленовим пакетом, для збереження вологості.
4
Помістіть їх на сонячне світле місце, але не під прямі сонячні промені.
5
Через 1-2 місяці живці пересадите в окремі горщики. Перевагу віддавайте глиняним горщикам.
Зверніть увагу
Крім поливання та підживлення, не забувайте про додаткове догляді за рослиною. Як тільки помітили, що листочки жасмину підгнивають, негайно видаліть їх з куща. Що залишилися листочки протріть слабким мильним розчином.
Корисна порада
Не забувайте удобрювати жасмин. Ідеально для підгодівлі даного виду рослини - деревна зола. Її корисно як просто додавати в грунт (грунт), так і поливати, попередньо розминаючи в воді. Підгодівлю здійснюйте в період активного роста.Прі пересадці в окремий горщик ваших живців, обов'язково подбайте про хороше дренажі. Також, для молодих рослин необхідно продумати опору, у вигляді дротяної дуги або драбинки; Регулярно обприскуйте і поливайте жасмин. Це вологолюбна рослина; Пам'ятайте, прищипка верхівок рослини посприяє кущіння жасмину.