Як намалювати відблиск. Як зробити відблиски сонця в фотошопі.

Малювання в Flash дозволяє вам використовувати різні візуальні ефекти, що прикрашають флеш-ролик, і одним з таких часто використовуваних ефектів є простий світловий відблиск , яким можна прикрасити флеш-ролик для баннера, шапки сайту , або будь-якого іншого графічного об'єкта, який ви зможете використовувати для дизайну веб-проектів.
Інструкція
1
Для початку виберіть зображення - наприклад, фотографію автомобіля - і оптимізуйте фотографію для розміщення в інтернеті, стиснувши її до потрібного розміру без втрати якості. Запустіть Flash і створіть новий документ, встановивши його розмір відповідно розміру вашої фотографії за допомогою опції Modify Document.
2
Відкрийте меню File і виберіть опцію Import> Import to stage. Виберіть ваше зображення зі списку, щоб помістити його в перший кадр.
3
Перейменуйте шар з фотографією, двічі клікнувши на нього мишкою, а потім заблокуйте шар, щоб випадково не змінити його в процесі подальшої роботи. Створіть новий шар, натиснувши кнопку Insert Layer, і назвіть його «Блик» - на цьому шарі ви створите відблиск на фотографії.
4
Встановіть покажчик тайм-лайна на перший кадр шару з відблиск ом, а потім намалюйте прямокутник за допомогою інструменту Rectangle Tool. Клікніть на перший кадр тайм-лайна, після чого виберіть на панелі інструментів опцію Fill.
5
Виберіть лінійний градієнт і в колірній панелі (Color) налаштуйте його, зробивши середню точку градієнта майже прозорою, щоб відблиск виглядав природним. Встановіть прозорість контура на нуль.
6
На тридцятому кадрі шару з намальованим вами відблиск ом натисніть F6 і створіть новий ключовий кадр. Перейдіть на шар з вихідною фотографією і відкрийте тридцятий кадр тайм-лайна фотографії. Натисніть F5.
7
Знову поверніться до шару з відблиск ом, після чого перемістіть прямокутник з градієнтом уздовж картинки на зворотну сторону, використовуючи як інструмент переміщення клавішу миші. Клікніть на будь кадр правою клавішею миші та натисніть кнопку Create Motion Tween. Заблокуйте шар.
8
Створіть новий шар (Insert Layer) і виберіть інструмент Pen, щоб створити маску. Обведіть пером ті області, які повинен підсвічувати відблиск , після чого клацніть правою кнопкою миші на шарі і виберіть в меню опцію Mask. Таким чином, ви створили маску для відблиск а. Натисніть Ctrl + Enter і перегляньте готову роботу.
пожвавлюються особа відблиски в очах можна додати на фотографію, освітливши частину зображення або намалювавши яскраву область за допомогою інструментів редактора Photoshop. Для зручності настройки фінальної версії картинки варто застосовувати ці інструменти не до вихідного фото, а до його копії.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте знімок, обробку якого збираєтеся робити, в редакторі Photoshop опцією Open меню File. Якщо очі на фотографії опинилися в тіні, злегка освітлити їх. Після цього відблиски виглядатимуть набагато ефектніше.
2
Нескладний спосіб освітлення очей на фото полягає в накладенні копії шару з картинкою в режимі Overlay на вихідний знімок. Продублюйте фонову фотографію клавішами Ctrl + J і змініть режим накладення створеного шару на Overlay.
3
Щоб не освітлювати все фото, приберіть під маску копію знімка, застосувавши опцію Hide All групи Layer Mask меню Layer. Використавши інструмент Brush, пофарбуйте в білий колір фрагменти маски, розташовані на ділянці очей.
4
Може виявитися, що після освітлення очі стали занадто опуклими, а райдужна оболонка візуально зменшилася. Щоб нейтралізувати цей ефект, зафарбуйте чорним маску в області райдужної оболонки, залишивши освітленим тільки білки і вже існуючі на знімку відблиски .
5
Поверх копії знімка з маскою вставте в документ прозорий шар для малювання відблисків. Скористайтеся для цього клавішами Ctrl + Shift + N або опцією Layer, розташованої в групі New меню Layer. Намалюйте інструментом Brush білі крапки з розмитими краями на кордоні між зіницею і райдужною оболонкою. Зменшіть в настройках кисті величину параметра Hardness для отримання розтушовування на краях відбитка. Можете надати відблиску складнішу форму, розмазавши його краю інструментом Smudge Tool.
6
Якщо ви не впевнені в точній місці розташування відблисків, поекспериментуйте з обробкою одного ока. Намалювавши світла пляма потрібної форми, увімкніть інструмент Move Tool і перемістіть відблиск по зображенню. Якщо світлове пляма виявилося занадто розмито, застосуєте до шару, на якому воно знаходиться, опцію Free Transform меню Edit для зменшення розміру відбитка пензля. Створивши природно виглядає світла пляма, продублюйте шар і пересуньте копію відблиску на інше око.
7
Відблиски не обов'язково мають форму розмитого плями. Можете додати до свого знімку новий шар зі світлим ділянкою прямокутної форми. Для цього інструментом Polygonal Lasso намалюйте потрібну фігуру на новому шарі, зафарбуйте її білим і зніміть виділення клавішами Ctrl + D. Щоб створений ефект виглядав природно, зменшіть непрозорість малюнка. Можете продублювати відблиск і розмістити копію на іншій стороні зіниці.
8
Опцією Save As меню File збережіть оброблений знімок. Для швидкого перегляду виберіть формат jpg, для подальшого редагування картинки збережіть її в файл psd.