Як навчитися малювати графіті маркером. вчимося малювати маркером на руках.

Графіті - мистецтво сучасної містечок культури, і все більше підлітків і молодих людей включаються в це мистецтво, бажаючи навчитися всім тонкощам графіті, щоб надалі розписувати міські об'єкти та будівлі. Перш ніж переходити до складної техніки малювання балончиком з фарбою, вам слід навчитися малювати графіті маркерами. Надалі маркери допоможуть вам навіть тоді, коли ви придбаєте певна майстерність і станете професіоналом - маркерами можна наносити на малюнок дрібні деталі і ставити теги.
Інструкція
1
Купуйте якісні маркери з плоским кінцем, які не будуть змиватися з пофарбованої поверхні під час дощу. Чи не малюйте графіті в занадто холодну і вітряну погоду - це робить процес малювання і накладання фарби більш складним.
2
Виберіть для себе відповідний стиль малювання. Наприклад, якщо ви збираєтеся малювати в Bubble Style, навчитеся промальовувати маркером форми у вигляді бульбашок. Малюнок в такому стилі складається з товстих ліній, які переплітаються один з одним, створюючи об'ємну картинку.
3
Також ви можете навчитися малювати в Wild Style - це один з найскладніших стилів, так як він відрізняється хаотичним переплетенням великої кількості ліній, розташованих спонтанно і невпорядковано. Створювати красиві малюнки в даному стилі дуже непросто.
4
Перед тим, як почати малювати, підготуйте фон, який спростить роботу і Загрунтуйте поверхню для малюнка. Покрийте поверхню водно-дисперсійної фарбою або емаллю, а потім нанесіть на стіну ескіз малюнка, прочертивши основною його контур тонкими лініями. Потім обведіть контур більш впевнено і чітко.
5
Потім прорисуйте внутрішнє наповнення вашого малюнка, після чого переходите до підсумкової окантовці. Імпровізуйте в процесі малювання - малюнок може змінюватися, ваш ескіз не є статичним і остаточним.
6
Підключайте фантазію і створюйте оригінальне графіті, а потім завершіть рисунок остаточними штрихами, доопрацювати окантовку, зробіть колір більш насиченим і яскравим, додайте авторські деталі в малюнок. Якщо фарба потекла - почекайте, поки вона не висохне, і зафарбуйте її.
Зверніть увагу
Як навчитися красиво малювати графіті? Під час прогулянки по місту можна виявити на парканах, стінах будинків, в переходах яскраві і, на перший погляд, не зовсім зрозумілі малюнки. Як навчитися малювати графіті для початківців? У Росії цей вид мистецтва став набирати популярність з середини 90-х, тоді, коли і брейк-данс, які був відгомоном хіп-хопу і хіпі-культури.
Корисна порада
Багатьох цікавить питання, як навчитися красиво малювати, малювати так, щоб намальоване за душу чіпляло. І щоб всі говорили, як красиво ви малюєте. На нашу суб'єктивну думку, навчитися красиво малювати можливо лише, якщо ви робите це правильно. Що вам необхідно для того, щоб навчитися красиво малювати графіті? В першу чергу, вам знадобляться різнокольорові фломастери, маркери, олівець і гумку.