Як зменшити розмір викрійки.

За готовим викрійками можна зшити масу різних моделей одягу, але нерідко буває так, що форма, яку ви придбали або скопіювали з журналу, не відповідає вашому розміром . Як вчинити в такому випадку, щоб все-таки зшити вподобану річ? Будь-яку викрійку можна підігнати по фігурі, зменшивши або збільшивши її розмір. Зробити це не так складно - для цього ви повинні строго слідувати лініях викрійки, зменшуючи її.
Інструкція
1
Щоб відкоригувати викрійку вироби, зберігши його пропорційність і збалансованість, підганяйте викрійку по основних лініях підгонки. У тому місці, де необхідно зменшити викрійку, зробіть акуратну складку на папері і заколіть її шпильками.
2
Ширина складки повинна відповідати виміряної вами величині, на яку викрійку потрібно вкоротити в даній області.
3
Для зменшення ширини кожної конкретної деталі розділіть на чотири загальну величину зменшення. Таким чином, ви отримаєте величини, на які треба зменшити перед, спинку, ліву і праву частини переду і спинки.
4
Зробіть на викрійці поздовжні складки і заколіть їх шпильками. Під зменшену і заколоту викрійку підкладіть аркуш паперу і скопіюйте всі лінії, щоб відновити лінії швів.
5
Таким способом ви можете закласти складки на спинці і переді ліфа, зменшивши ширину вироби в плечах, грудей і талії. Укорочуйте деталі ліфа по лінії, розташованої між лінією талії і лінією грудей. Висоту пройми зменшуйте за допомогою смуги паперу, приклеєною в нижній частині пройми.
6
Прокреслите нову лінію нижньої ділянки пройми. Також ви можете зменшити по всій довжині ширину рукава, його довжину, і уточнити лінії швів. У разі, коли потрібно підігнати по фігурі викрійку спідниці, ви можете зменшити довжину і ширину переднього і заднього полотна спідниці. Все викрійки мають невеликий запас відстані на свободу облягання вироби, тому враховуйте цей момент, зменшуючи викрійку.