Як малювати в стилі манга.

Стиль манга легко пізнаваний, в цьому стилі випускається багато характерних японських мультфільмів, давно завоювали любов сучасних підлітків. Щоб малювати манга , не потрібно бути професійним художником, треба просто знати, що ж відрізняє манга від всіх інших стилі й.
Вам знадобиться
  • - папір
  • - олівець
  • - креативний підхід
Інструкція
1
Все герої манга відрізняються кількома об'єднуючими їх рисами - фігури нагадують своєю будовою дітей, володіють зазвичай дуже великими очима і найчастіше досить маленьким ротом.
2
Основним інструментом для їх малювання є простий олівець. На остаточному етапі роботи герої можуть бути розфарбовані кольоровими фарбами або олівцями.
3
Намалюйте на папері овал, намітьте його центр легким штрихом. Це буде начерк голови вашого героя, штрих дозволить розділити її на верхню і нижню половіни.На місці нижніх повік майбутніх очей зробіть два великих горизонтальних штриха, вони дозволять вам дотримати пропорції очей і зробити їх однаковими.
4
Орієнтуючись на зроблені штрихи, домалює почергово верхню повіку, райдужну оболонку і зіницю. Зіниця і райдужка не повинні бути ідеально круглими, в них допускається навіть якась незграбність. Єдиний критерій - обидва ока повинні мати однакову форму.
5
Намалюйте ніс посеред особи, відступивши від очей на пристойну відстань. Ви можете навіть домалювати носі ніздрі.
6
Вуха повинні розташовуватися по висоті між верхнім століттям і вістрям носа, саме тому потрібно, щоб ніс і очі знаходилися один від одного на деякій відстані.
7
Щоб ваш герой придбав високий лоб, почніть малювати волосся, відступивши вгору від очей на досить велику відстань. Волосся малювати краще пасмами, це додасть невимушеність зачісці і всьому зовнішньому вигляду. Пара прядок може спадати на лоб і навіть прикривати очі. Якщо ваш герой - дівчина, волосся її можуть діставати до шиї або навіть лопаток, юнакові можна зробити зачіску і коротший.