Як видалити плями від прищів.

Якщо навіть вам вдалося побороти цього підступного і непростого ворога - прищі або вугри, іноді халепи на цьому не закінчуються, оскільки залишаються застійні плями і шрами, які, само собою, сильно псують зовнішність і завдають так багато моральних незручностей! Але не хвилюйтеся, при правильному комплексному підході подолати цю недугу вельми просто, головне - вчасно взятися за справу.
Інструкція
1
Мало не найважливіший етап і елемент у боротьбі з наслідками прищів і вугрів - це відлущування. За допомогою отшелушивающих процедур ви не тільки ефективно очищаєте шкіру, але і рятуєтеся від ороговілого шару, на якому і залишилися ці неприємні і підступні плями . Шкіра поступово оновлюється, стає рівною, чистою і без слідів яких-небудь пошкоджень. Ви можете використовувати як різноманітні скраби (бажано з м'якими гранулами натурального походження), так і гоммажи, які розчиняють забруднення і оновлюють верхній шар шкіри.
2
Отшелушивающие процедури прекрасно готують шкіру до подальших процедур, наприклад, маскам. Які складові для масок слід використовувати, щоб успішно боротися з прищами і почервоніннями? Відмінно зарекомендувала себе глина, яка ще й запобігає повторне поява прищів і чорних крапок. Глина може бути практично будь-який: чорної, зеленої, блакитної, білої (каолін). Маску з глини слід тримати на обличчі близько 20 хвилин, а потім змивати прохолодою водою. Якщо ж на вашому обличчі багато запалень і незагоєних рубців, то сміливо додавайте в масу кілька крапель ефірного масла чайного дерева, яке має прекрасні ранозагоювальні властивості і протизапальним ефектом.
3
Освітлюючі маски можна робити також на основі огірка, цей склад до того ж прекрасно зволожить вашу шкіру. Отже, беремо огірок, акуратно і ретельно очищаємо його від шкірки, а потім трьом на тертці. Отриману кашку наносимо на обличчя досить товстим шаром і залишаємо приблизно на 20 хвилин. Цю маску можна поєднувати і з білою глиною - в такому випадку ефект буде ще сильніше. Огірок прекрасно освітлює шкіру і насичує її вологою, а також потягує контур обличчя і розгладжує дрібні нерівності.
4
Відвар з петрушки - чудовий спосіб зробити шкіру рівніше і світлішим! Отже, беремо середній пучок свіжої петрушки, заливаємо його свіжим окропом і наполягаємо приблизно 10-15 хвилин. Потім даємо відвару охолонути до теплої температури і вмиваємо обличчя! Відвар з петрушки також можна заморозити - і починати кожен ранок з підбадьорливого криомассажа.