Як знайти щоденник.

Особистий щоденник , або блог, - атрибут майже будь-якої людини, який добре розбирається в якомусь питанні. Успішні блогери стають популярнішими великих газет і журналів і мають широке коло читачів. Пошук блога можна здійснювати по ряду критеріїв, головні з яких - авторство і тематика.
Інструкція
1
Якщо блог знаходиться на платному хостингу, а не на безкоштовній блог-платформі, шукати його краще через пошукові системи. Вони працюють з великою кількістю сайтів і знайдуть як самостійні блоги, так і прикріплені до платформ (ЖЖ, Дайри, мейл.ру та ін). У рядок пошуку введіть ключові для блогу слова, назва блогу чи ім'я автора. Рядок з потрібною посиланням буде серед перших, якщо блог індексується пошуковою системою.
2
Якщо сайт знаходиться на платформі і індексується пошуковими системами, ви можете послідувати першим шляхом або так, як описано нижче. Відкрийте головну сторінку блог-платформи. У верху сторінки знайдіть рядок пошуку по журналам і введіть ім'я автора (псевдонім), назву журналу чи ключові слова, пов'язані з блогом («як писати вірші», «куди піти вчитися» і т.д.).
3
При пошуку журналу підійде будь-яке слово, пов'язане з журналом: тематика, автор, назва, в деяких випадках навіть і-мейл адресу. Але при пошуку конкретного журналу за ключовими словами в результатах опиняться кілька журналів, так як в них теж використовуються ці слова. Оптимальний критерій пошуку - автор і назва журналу.