Як збільшити розмір на викрійці.

Часто буває так, що в журналі з викрійками ми знаходимо вподобану нам модель, але, на жаль, розміру , який нам підходить - ні. Це можна виправити, знаючи невеликі навички технології крою.
Вам знадобиться
  • калька,
  • голочки,
  • викрійка,
  • сантиметрова стрічка
Інструкція
1
Отже, перезнявши із журналу викрійку, перевірте такі мірки: зростання, обхват грудей, обхват талії, обхват стегон, висота грудей, відстань між центрами грудей, глибина горловини переду, довжина переду до талії, довжина спини до талії, ширина плеча, ширина грудей, ширина спини, висота стегон, обхват шиї, довжина руки до зап'ястя, обхват верхньої частина руки, обхват руки по лінії ліктя, обхват зап'ястя. Порівняйте свої дані з розміром викрійки. Порахуйте різницю і запишіть. Це і буде ваш розмір збільшень.
2
Наприклад, якщо шиєте просте плаття і викрійку треба збільшити на 1 розмір. Проведіть на ваших викройках горизонтальні і вертикальні лінії. Потім розріжте кожну викрійку по лініях. Прикріпіть частини викрійки на папір, так щоб між ними була відстань в половину розміру збільшень. Звичайно можна просто розподілити прибавки по бічних швах, але може порушиться форма вироби.
3
Якщо у виробі маються рукава, то їх розміри теж необхідно збільшити, маючи всі мірки. Також розрізаємо на 4 частини, збільшуємо свій розмір, за допомогою вже наявних розмірів збільшень і кальки. Виточки на рукаві не чіпаємо.
4
Вимірюємо все збільшені викрійки, чи точно вони зійшлися з бажаним розміром. Вирізаємо вже готові викрійки.