Як підсилити сигнал зв'язку.

У житті майже кожного власника мобільного телефону стандарту GSM виникає ситуація, коли необхідно посилити сигнал мережі. В зоні дії базової станції будь-якого оператора зв'язку є місця, де сигнал слабкий або зовсім пропадає. Це «мертві» зони. Вони можуть виникати і в приміщенні, і на відкритій місцевості, але є способи посилити сигнал зв'язку.
Інструкція
1
В приміщенні причиною виникнення «мертвих» зон можуть служити бетонні стіни і перекриття, що заважають проходженню радіо сигнал а. Особливо це актуально для підвальних приміщень. Допомогти в цьому випадку може установка спеціального підсилювача стільникового сигнал а чи репитера.
2
Відстань між зовнішньою і внутрішньою антеною має бути не менше 20 м. Використання репитеров особливо актуально для заміських будинків і сільській місцевості.
3
На даху будівлі встановіть зовнішню антену (невеликий пристрій, продається в магазині). Направте її на найближчу і найменш завантажену базову станцію оператора стільникового зв'язку.
4
Зовнішня антена підключається кабелем до підсилювача стільникового сигнал а. Ухвалений і посилений сигнал мережі надходить на GSM-пристрій, модем або мобільний телефон. Якщо площа приміщення більша, можна мати багато внутрішніх антен і дільник потужності. Такі антени зазвичай кріпляться на стелі.
5
Репитер являє собою антенний підсилювач стільникового сигнал а. У комплекті з ним йдуть зовнішня антена, одна або декілька внутрішніх антен і дільник потужності. З'єднується все це обладнання коаксіальним кабелем.
6
Якщо є необхідність забезпечити сигнал ом кілька будинків або приміщення площею більше 10 000 кв. м, необхідна установка репитера підвищеної потужності, а в деяких випадках доведеться використовувати бустер - пристрій для посилення дії основного механізму, в даному випадку репитера.
7
Підсилювачі сигнал а стільникового мережі абсолютно нешкідливі для здоров'я людини. Потужність їх випромінювання в п'ять разів менше потужності звичайного мобільного телефону.