Як зробити комп'ютер безшумним.

Персональний комп'ютер зараз є практично у кожного. Вимоги до нього можуть сильно варіюватися: комусь необхідно мати надпотужну ігрову станцію, а комусь достатньо і того, щоб на комп'ютер е можна було подивитися улюблений серіал, розкласти пасьянс і надрукувати пару документів по роботі. Однак є вимога, яка може об'єднати самих різних користувачів - це зниження рівня шуму.
Вам знадобиться
  • -всі необхідні матеріали і комплектуючі залежать від обраної системи охолодження.
Інструкція
1
Багато з нас рано чи пізно замислювалися над тим, що було б здорово, якби улюблений комп'ютер не шумів так голосно, як він це робить зараз. А в ідеалі комп'ютер повинен бути взагалі бесшумним.Снізіть рівень шуму можна різними шляхами, і тут все впирається у ваші фінансові можливості. Найпростішим і водночас бюджетним варіантом буде зміна існуючих кольорів на більш тихі. Причому для найкращого ефекту доведеться міняти не тільки корпусні кулери, а й вентилятори для відеокарти і процесора.
2
Для охолодження корпусу ПК намагайтеся купувати тихохідні кулери від 120 мм в діаметрі (якщо це можливо). Такі вентилятори майже не шумлять і водночас забезпечують прекрасне охолодження. При покупці кольорів звертайте увагу на рівень виробленого ними шуму, який зазвичай вказаний на упаковці. Якщо подібної інформації на коробці не знайдено, запитайте поради у продавця.
3
Дуже уважно поставтеся до зміни системи охолодження для відеокарти і процесора. Якщо вибираєте систему прямо в магазині, обов'язково запитайте поради у консультантів.
4
У разі придбання товару в інтернет-магазині виберіть для початку кілька моделей і обов'язково знайдіть якомога більше відгуків по всіх моделях. Це дозволить скласти більш-менш об'єктивну оцінку ефективності даних систем.
5
Хоч в наш час і існує багата різноманітність кольорів, робота яких практично не чутна, проте повної тиші вони все одно дати не зможуть за визначенням. Для вирішення цієї проблеми є так звані системи пасивного охолодження. Вони відрізняються від звичайних систем тим, що в їх складі немає тих самих вентиляторів, що створюють шумовий фон.
6
Однак за тишу варто розплачуватися. Системи пасивного охолодження більш громіздкі і вимагають дуже грамотного розташування в корпусі системного блоку, адже на кожен радіатор необхідно подати максимум свіжого повітря, і в той же час треба стежити за тим, щоб його робота не заважала іншим радіаторів системи.
7
Найчастіше пасивне охолодження встановлюють на процесор і відеокарту, так як саме їх системи активного охолодження в більшості випадків є причиною шуму від комп'ютер а. Установка пасивних систем, розрахованих на охолодження всього корпусу, а також на охолодження блоку живлення, пов'язана з труднощами, описаними вище. Грамотна організація таких систем пов'язана з трудомісткістю і дороговізной.К того ж, таке охолодження підійде тільки для відносно слабких комп'ютер ов, які в будь-якому випадку сильно нагріватися не будуть. Установка подібних систем на потужні сервера і ігрові платформи пов'язана з ризиком перегріву.
8
Для того, щоб якісно охолодити потужний комп'ютер і при цьому практично повністю позбавитися від шуму, варто звернути увагу на системи рідинного охолодження. Їх принцип заснований на використанні рідини для охолодження нагріваються елементів. Охолоджуючий склад за допомогою насоса і системи трубок проганяється через радіатори, здійснюючи вельми ефективний перенос тепла. Охолодження рідини відбувається під час проходження її через радіатор, зазвичай винесений за межі системного блоку і охолоджуваний тихохідними кулерами. В силу свого пристрою, подібні системи працюють напрочуд тихо.
9
Установка систем рідинного охолодження вимагає максимальної концентрації і повторної перевірки всіх кріплень і затискачів перед закачуванням рідини. Попадання рідини на апаратні частини комп'ютер а може привести до їх передчасного виходу з ладу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dIbwKOJHrEw
Зверніть увагу
При самостійній установці систем охолодження потрібна максимальна обережність і чітке виконання інструкцій по установці.
Корисна порада
Перш ніж витрачати гроші на ту чи іншу систему охолодження, уважно зважте всі "за" і "проти". Бути може, Вам простіше буде поміняти комп'ютер на ноутбук або навіть нетбук.