Як збільшити зростання в 20 років. Як у 20 років збільшити зростання.

Як нелегко жити маленьким людям в світі високих ... На жаль, часто це лише звичайні комплекси, які не мають під собою навіть натяку на істинність поглядів. Як говориться в народі - що природно, те не бридко. Якщо вже створила природа таким, то боріться з комплексами і отримуйте задоволення від того, яким ви є. В іншому ж випадку дуже легко може розвинутися депресія. А підштовхнути до цього може будь-яка образа, на зразок « ростом не вийшов» або ... А хоча навіщо «або»? Зупинимося на проблемі зростання.
Інструкція
1
Як відомо із загального курсу біології, людський організм росте вгору до двадцяти п'яти років. Це за умови, що він нормально розвивається, отримує необхідні вітаміни і мінерали, харчування та інше.
2
Також зростання може мати відношення до генетичного матеріалу. Точніше, навіть не «може мати», а найімовірніше. Людський зріст біологічно не піддається модифікаційною мінливості. Отже, вся справа в генах. Якщо у дитини і батько, і мати були ростом в метр шістдесят, то буде зайвим сподіватися на те, що він (або вона) піднесеться над землею на метр вісімдесят. Швидше за все дитина буде дійсно вище своїх батьків, але не на багато. Різниця буде в межах десяти сантиметрів. Однак деякі фактори можуть порушити обмін речовин дитини, і всупереч генетиці він стане значно вище того рівня, на якому мав бути.
3
Проте, якщо вам вже виповнилося років двадцять, а ви незадоволені своїм ростом , то тут є наступні варіанти модифікування тіла - це хірургічний, і безхірургічній. Обидва способи вимагають часу. Розглянемо кожен подробней.
4
Без хірургічного втручання. Якщо немає особливого бажання місяцями лежати в лікарні, то можна вдатися до більш повільного, але досить ефективного способу збільшення зростання. Це спорт. Переважно баскетбол і волейбол. У чому значний плюс даних видів спорту - доводиться стрибати вгору, щоб передати пас або перехопити летить м'яч. Це, в свою чергу, змушує м'язи спини розтягуватися, захоплюючи за собою прикріплені ділянки хребта.
5
Отже, можна зробити висновок, що при регулярних заняттях даними спортивними вправами ігрового формату зростання поступово збільшуватиметься. Але тут нас очікує інше "але" - довга ніг залишиться колишньою, зате трохи розтягнеться тулуб. У деяких людей це може виглядати трохи ірраціонально. Але як такої основна маса не помітить занадто великих змін, але проте вони будуть. Як мінімум - збільшений зростання, як максимум - зростання, розвинена мускулатура, дихальна система, витривалість.
6
Якщо зважитеся вдатися до хірургічного втручання - ваше право. Тільки варто враховувати, що ця операція досить дорога, відніме багато часу (близько 4 місяців), і доведеться ламати кістки ніг для того, щоб трохи розвести їх і дозволити заново зростися. До всього іншого це досить болюча процедура. Плюс в перебігу декількох місяців після операції буде дуже боляче ходити, і доведеться вдатися до милиць. І ще. Кістки будуть ламатися і розсуватися не один раз. Так що те пекло, через який людина пройде одного разу, буде повторюватися кілька разів.