Як встановити дерев'яні вікна правильно.

Пластикові вікна відверто втрачають свої позиції на споживчому ринку: вони дороги, не «дихають», мають конструктивні недоліки і пр. Тому населення поступово повертається до екологічно чистого дереву. До того ж, сьогодні по тепло- і звукоізоляції дерев'яні вікна не поступаються пластиковим.
Інструкція
1
Видаліть акуратно старе вікно. Підготуйте віконний отвір, видаліть залишки старої штукатурки, ошкуріть і вирівняйте підвіконня. Встановлюйте дерев'яні вікна кріпленням на дюбелі крізь його коробку. Встановлюючи вікно, таким чином ви уникнете зсуву вікна по схилу і рівню внаслідок механічних навантажень на нього. Використовуйте по два дюбеля на кожну сторону вікна , якщо воно стандартних розмірів. При більшому розмірі вікон збільште кількість кріпильних деталей.
2
Приділіть особливу увагу ізоляції монтажного стику, так як це ахіллесова п'ята ваших вікон. Інакше цей стик іменують містком холоду. Зовні ізоляція повинна забезпечувати безперешкодний вихід пари назовні. Всередині вона не повинна впускати в приміщення протяги, вітер, дощ, сніг і вологу. Внутрішню ізоляцію покрийте монтажною піною, яка служитиме запобіжником від вологи, холоду і шуму. Зверху покрийте її шаром паро- і вологоізоляції.
3
Кутові з'єднання вікон виконуйте за допомогою шипа і внахлест. Так як за своєю суттю з'єднання це достатня просте, зробіть його за допомогою ручної пилки. Після того як ви правильно подгоните всі роз'єми, прикріпіть кутові деталі за допомогою шипів і посадіть на клей, зробіть пази для стекол накладками з рейок. Оптимальні розміри перерізу рейок рівняються 10х30 міліметрів. Прикріпіть ці рейки з відступом 10 сантиметрів від внутрішнього боку.
4
Акуратно закладіть всі стики і з'єднання, щоб додати вашому монтажу закінчений вигляд. Тепер ви можете пишатися власноруч виконаною роботою і насолоджуватися видом з нових вікон.