Як влаштувати свою кімнату.

У кожної людини має бути місце, де він може побути один, розслабитися і відчувати себе там абсолютно комфортно. Якесь особистий простір необхідно для психологічного розвантаження та відновлення сил, ідеально для цього підходить власна кімната.
Вам знадобиться
  • Трохи фантазії
Інструкція
1
Дуже важливо правильно облаштувати кімнату для того, щоб ви змогли відчувати себе в ній комфортно. По-перше, потрібно вибрати стиль підходящий внутрішньому стану. Наприклад, якщо близькі симетричні орнаменти, поєднання оранжевого, оливкового та коричневого кольорів, а по собі ви натура загадкова і любите залишитися на самоті - відмінно підійде теплий східний стиль інтер'єру. Якщо ж йдете в ногу з часом, намагаєтеся все встигнути і цінуєте простір, тоді стиль хай-тек ідеальний вибір. Неординарній людині для комфорту буде необхідно з'єднати декілька різних стилів. Часом поєднання можуть бути дуже сміливі (наприклад, класичний стиль і панк), але головне відчувати себе в кімнаті як "риба у воді".
2
Визначившись із стилем, виберіть колірну гамму. Якщо ви рухливий і рішучий людина, можете експериментувати з кольорами. Але навіть якщо вирішите зробити всі стіни різними, нехай це будуть відтінки одного кольору. Не варто використовувати дуже яскраві та агресивні фарби, вони швидко набридають, і в строкатій кімнаті буде важко перебувати. Якщо ви виберете, наприклад, жовтий або малиновий колір, нехай він буде м'який і приглушений. Звичайно, краще використовувати пастельні тони, створити теплу обстановку, але все залежить тільки від бажання.
3
Якщо ви хочете вибрати принт для стін, то краще невеликий малюнок. Але якщо подобаються великі зображення, то не потрібно робити їх у великій кількості. Нехай це буде просто акцент в кімнаті. І знову ж подбайте про поєднання кольорів.
4
Можна прикрасити кімнату фото шпалерами. Дуже ефектно виглядають чорно-білі зображення. Родзинкою можуть послужити червоні акценти на ньому. Наприклад, чорно-білий Лондон з червоним автобусом.
5
Не забувайте про дрібниці. Картини, вазочки, фото рамки та інші аксесуари дуже виграшно виглядають, якщо правильно підібрати до стилю і кольору інтер'єру. Гармонійно поєднуючись, вони створюють закінченість створюваного образу кімнати. Спробуйте пограти з яскравими акцентами. Якщо, наприклад, ви використовуєте чорно-білі фото шпалери (про які говорилося вище), то з ними будуть поєднуватися червоні подушки на дивані або червоний свічник. Можна вибрати для акценту будь-який колір, головне, щоб він контрастував з квітами інтер'єру. Це створить цілісність стилю.
Зверніть увагу
Підбирайте інтер'єр під свій характер і стиль життя.
Корисна порада
Експериментуйте. Навіть якщо комусь ідеї здадуться дикими, головне, щоб вам було затишно в цій комнате.Іспользовать фото шпалери краще тільки на одній стіні. Це буде дуже стильно і цікаво виглядати.