Як зшити одяг для йорка. пов'язати костюм для йорка.

Йоркширские тер'єри - красиві і розумні собаки, і все більше людей стають їх власниками. В холодну пору року собаці необхідна одяг, яка захистить її від холоду і бруду; а також, крім практичною і зігріває одягу, існує декоративна одяг для йоркширських тер'єрів, яка допоможе вам прикрасити свого улюбленця. Якщо ви завели йоркширського тер'єра, вам в першу чергу потрібно взуття і теплий непромокальний комбінезон для цуценяти.
Інструкція
1
Всупереч думці більшості людей, взуття потрібна собаці - в осінню сльотаву погоду вона захистить лапки йорка від бруду, а в зимовий період буде зігрівати їх і захистить подушечки лап від хімікатів та реагентів, якими посипають крижані тротуари. Крім того, черевики дозволяють зберегти в чистоті і сухості порізану або пошкоджену лапу.
2
Зшити черевики для собак дуже легко - для цього вам буде потрібно щільна непромокаємий тканину або шкіра, яка не буде ковзати на різних поверхнях. Виріжте чотири підошви з товстої прогумованої тканини, співвідносячи розмір підошов з розміром лапок собаки. Потім з більш тонкої непромокаючої тканини викроїте чотири «панчішки», зшиваючи в трубу прямокутник з тканини.
3
Нижній край «труби» пристрочите до підошви черевика. Передні черевики повинні бути нижче задніх - довжина заднього черевика повинна бути такою, щоб він перекривав скакальний суглоб задньої лапи. В якості застібок для черевиків можна використовувати прості липучки. Верхній край черевик можна стягти шнурком, щоб всередину не потрапляла вода.
4
Такі черевики можна виготовити за вечір, вимірявши діаметр лап собаки, а також висоту від землі до зап'ястного суглоба. Якщо ви не впевнені, що здатні вирізати рівні кола з тканини відразу, зробіть викрійку-заготовку, накресливши рівні окружності, радіус яких дорівнює радіусу лап.
5
Окрім взуття, собаці необхідний комбінезон з непромокаючої тканини з утеплювачем. Виміряйте довжину спини собаки, надівши на неї нашийник і вимірявши відстань від нашийника до основи хвоста. Отриману цифру розділіть на вісім. Накресліть на аркуші кальки сітку. Довжина сторони квадрата сітки буде дорівнювати цифрі, яку ви отримали, розділивши довжину спини на вісім.
6
На сітку перенесіть викрійку комбінезона. Пам'ятайте про те, що комбінезон складається з двох однакових деталей - правої і лівої. Також в комбінезоні мається одна непарна деталь - клин, який вшивається між передніми лапами широким кінцем. Виріжте деталі з тканини, додаючи припуски на шви, а потім з'єднайте їх міцної подвійним рядком.
7
Подгоните довжину штанин згідно довжині лап собаки, нижні краї штанин підігніть, прострочите і вставте в усі чотири штанини гумку. З'єднайте частини комбінезона рознімною блискавкою або липучками. Щоб захистити собаку від дощу, ви можете зшити для комбінезона капюшон.
8
Полегшеним варіантом одягу для собаки є в'язаний жилет, який можна надягати в прохолодну і суху погоду. Як і в попередньому випадку, виміряйте довжину спини, розділіть її на вісім і перенесіть викрійку на сітку, квадрат якої дорівнює отриманому числу. Потім виміряйте обхват грудей собаки і обхват її талії.
9
Зіставте мірки з схемою крою. Почніть в'язати гумкою полотно, рівне в ширину обхвату талії собаки. Додавайте петлі до тих пір, поки їх кількість не стане одно обхвату грудей. Зв'яжіть виріз для лап і пров'яжіть спинку, а потім виріз горловини.
10
Пров'яжіть петлі грудей, знявши їх на одну спицю. Виріб потрібно зшити ниткою і голкою на животі, а потім окремо пришити клин між передніми лапами. Такий жилет можна зробити і зі звичайної тканини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b8jy3B9uLSc
На Заході давно існує ціла індустрія, що займається конструюванням, дизайном та пошиттям одягу для собак. Якщо комусь здається, що це надмірність і не більше ніж примха господарів собак, то це не так. Цей одяг необхідна собакам невеликих, кімнатних порід, таких, як йоркширський тер'єр.
Інструкція
1
Продумайте необхідний для свого йорка гардероб з урахуванням кліматичних особливостей тієї місцевості, де ви живете, способу життя і характеру вашого вихованця. Якщо він практично не виходить на прогулянки або воліє гуляти, сидячи в спеціальній теплою сумці, то, можливо, особливої необхідності в придбанні одягу і немає. Ну хіба що ви захочете викликати посмішки розчулення на обличчях гостей, що приходять в будинок.
2
Але якщо ваш вихованець, незважаючи на своє кімнатне призначення, любить здійснювати з вами прогулянки, то тут без спеціальної екіпіровки не обійтися. Крім своїх теплозберігаючих і зігріваючих функцій, собача одяг дозволить захистити шерсть від бруду і уникнути купання після кожної прогулянки.
3
Таким необхідним предметом гардероба, наприклад, є легкий закритий комбінезон, в якому ваш малюк буде носитися під дощем по калюжах і виявиться абсолютно сухим і чистим, коли ви, нагулявшись, повернетеся з прогулянки додому і роздягнетеся. Такий комбінезон навіть і не треба особливо прати - прополощіть його в теплій воді і висушіть в розправленому вигляді.
4
Черевички також стають необхідною частиною гардероба йорка . Вони дозволяють захистити ніжну шкіру на подушечках лап собаки від хімічних реагентів, якими взимку в крупних містах посипають сніг. Та й у сильний мороз вони не дозволять собаці застудити лапи.
5
Будь-яку одяг для йорка можна підібрати в зоомагазині, і ціни на неї не дуже високі, навіть при досить високій якості виробів. За своїм асортиментом собача одяг практично не поступається тій, що шиють для їх господарів. Підберіть кілька речей на кожен сезон і укомплектуйте гардероб свого улюбленця.
6
Привчити малюка до одягу можна досить швидко, головне, не форсувати події і робити це поступово. Через пару-трійку днів вдягання вже стане звичним, і навіть буде доставляти радість собаці, асоціюючись із прогулянками. Зручна, зшита з урахуванням анатомічних особливостей йорка , одяг і взуття не доставлятимуть ніякого дискомфорту собаці.