Як поміняти mac на мережевої карти. Як поміняти мак адресу на мережевий карті.

Виробники прописують в мережевому обладнанні mac-адреси, кожен з яких унікальний. Необхідність змінити mac-адресу мережевої карти комп'ютера може виникнути в тому випадку, якщо провайдер інтернету здійснює допуск в інтернет по mac-адресою мережевої плати комп'ютера клієнта. В цьому випадку ви не зможете вийти в інтернет, якщо заміните мережеву карту в комп'ютері на іншу без погодження цієї заміни з провайдером.
Інструкція
1
Щоб дізнатися mac-адресу мережевої карти комп'ютера з якого здійснюєте вихід в інтернет, натисніть «Пуск», потім «Виконати», напишіть в рядку cmd і у вікні надрукуйте ipconfig/all. В наступному вікні знайдіть свій мережевий адаптер і запишіть групу цифр в рядку «Фізична адреса». Це і є mac-адресу вашої мережевої карти. Виглядати він буде так: 00-0E-2E-30-21-08.
2
Замініть mac-адресу вашої нової мережевої плати на mac-адресу карти, яким ви «прив'язані» до провайдера. Зробити це можна засобами Windows. Правою кнопкою миші клацніть по значку «Мій комп'ютер», а потім виберіть «Диспетчер пристроїв» (Computer management). В розділі «Мережеві плати» (network adapters) правою кнопкою миші клацніть по своєму мережного адаптера та виберіть «Властивості» (properties). У вікні натисніть вкладку «Додатково» (Advanced). Клацніть по рядку «Мережевий адреса» (Locally Administered Address або Network address) і в рядку «Значення» (value) впишіть нову адресу (тільки цифри, без тире). Натисніть «ОК» і перезавантажте комп'ютер.
3
Перевірте вищеописаним способом mac-адресу мережевої плати.
Корисна порада
У тому випадку якщо засобами Windows змінити mac-адресу мережевої карти не вдалося (драйвер карти не дозволяє зробити це), скористайтеся спеціальними програмами: SMAC, a-Mac Address Change, macshift.