Як видалити файл, якщо до нього немає доступу. Як Удол windows.

Користувачі ПК щодня створюють і видаляють файли за допомогою звичних і знайомих команд. Іноді трапляється так, що ряд документів просто так не піддається видаленню. Тих, хто знайомий з комп'ютером лише на рівні користувача, такий оборот справи ставить в тупик. Однак вихід є, почистити комп'ютер можна навіть в тому випадку, якщо до видаляється файлам немає доступу.
Інструкція
1
Причин, за якими ви не можете видалити файл з вашого комп'ютера, дуже багато. Вся справа може бути в структурі файлу, його призначенні, особливостях операційної системи і пр. Іноді файли можуть бути зайняті іншою програмою (найчастіше торрент або daemon tools). В такому випадку треба просто закрити програми або перезавантажити комп'ютер (головне, щоб дана програма не перебувала в автозавантаженні). Якщо закрити програму звичайним чином не вдається, увійдіть в «Диспетчер Завдань» і закрийте непотрібний процес.
2
Звичайні файли видаляються наступним чином: поставте галочку на пункті «Тільки читання» у властивостях файла.Нажміте команду «Видалити» (клавіша «Del»). Перезавантажте комп'ютер, якщо файл не видаляється.
3
І найпростіший спосіб, в якому вам практично нічого не треба робити - це видалення файлів за допомогою утиліт. Найпоширеніша і доступна з них - Unlocker.
4
Скачайте програму, запустіть на комп'ютері і відзначте потрібний файл. По завершенні роботи, програма «відзвітує» сервісним повідомленням.
5
Ви можете також скористатися File Shredder, або взяти на озброєння Simple Shredder. Найкраща програма - та, якою ви вмієте користуватися!
Зверніть увагу
Але ще ви повинні зрозуміти, що якщо файл не можна видалити, можливо, він потрібний (системний). Від видалення завантажених образів або різного роду сміття біди не буде, але системні файли чіпати не рекомендується.