Як вшити піджак. Як вшити двошовний рукав.

Ви схудли, і старі речі бовтаються як на вішалці? Улюблений піджак безнадійно великий? Не поспішайте його викидати. Спробуйте вшити любиться річ, а наші рекомендації допоможуть вам.
Інструкція
1
Врахуйте, що підгін піджак а по фігурі - робота дуже копітка і тщательная.Для роботи знадобиться власне піджак , шпильки і швейна машинка.
2
Спочатку необхідно відпороти подплечники. Якщо піджак на підкладці, розпоріть бічний шов рукава підкладали приблизно на 20 см. Це дасть можливість потрапити під саму підкладку.
3
Далі необхідно визначити нове положення підплічники. Для цього встановіть його на плечі таким чином, щоб товста частина була приблизно на 1 см далі плеча. Після цього підніміть окат так, щоб він відповідав плечу. Цю операцію бажано виконувати разом з помічниками, самостійно провести всі маніпуляції буде досить важко. Приколіть окат рукава булавками до плечового шву і переконайтеся, що він сидить на місці.
4
Потім приколіть окат до переду і спинці піджак а ще в декількох місцях, так буде створена нова лінія пройми.После цього приміряйте новий рукав і переконайтеся, що він сидить по фігурі. Надлишки тканини приберіть в бічній шов.Далее можна намітити виточки по переду і спинці. Якщо тканина однотонна, зробіть це з максимальною симетрією, на строкатих і квітчастих тканинах нерівності не будуть так помітні.
5
Потім зніміть піджак і з виворітного боку крейдою відзначте лінію нового плеча там, де вона намічена булавками. Вийнявши булавки, всередині підкладали відзначте крейдою місця, де будуть вшиті рукава з боків і під пахвами. Відзначте також ті місця, де будуть вшиті виточки. Після цього відсічі рукав, зазначивши вищу верхню і нижчу точки. Надлишки тканини на поличці і спинці зріжте, але залиште припуск на шви. Лінія пройми аж до пахви повинна бути абсолютно рівною. Якщо потрібно прибрати ширину рукава, зробіть це на даному етапі.
6
Далі вставте рукав назад у пройму і, переконавшись, що окат трохи більше пройми, ушийте рукав. Підплічники встановіть на нове місце так, щоб його товста частина виступала за лінію пришивання рукава. Потім підплічники закріпіть вручну стібками - приметайте його до виступаючої частини шва оката рукава.
7
Останній етап роботи: отстрочите виточки по намічених лініях. Виверніть піджак на обличчя і отпарьте нові шви праскою. Після цього приміряйте піджак перед дзеркалом. Потрібно переконатися, що він сидить по фігуре.Теперь можна зашивати розпоротий рукав на машинці або потайним швом вручну. Оновлений піджак готовий!