Як прикрасити зал до ювілею. Як прикрасити банкетний зал до ювілею.

Ювілеї в нашому житті трапляються нечасто, і тому на торжество збираються всі близькі друзі і родичі ювіляра. Хочеться, щоб атмосфера в цей день була наповнена повагою до іменинника, визнанням його заслуг, посмішками та гарним настроєм. Допомогти в цьому зможе яскраво і красиво прикрашений банкетний зал .
Інструкція
1
Перш за все, зверніть увагу на захоплення ювіляра. Якщо він щось колекціонує, чому б не викласти кращі екземпляри його колекції під скло і не представити на суд глядачів. Якщо ювіляр фотолюбитель - кращі і улюблені знімки. Якщо пише вірші чи творить музику, обов'язково нехай десь в зал е присутні книги з його творами або буде інструмент, щоб ювіляр міг заспівати свою авторську пісню. Багатьом колегам і друзям він відкриється з нового боку.
2
Зробіть оригінальну стінгазету для ювіляра. При оформленні намагайтеся уникати типового підходу, коли наклеюються фотографії ювіляра зі смішними підписами до них. Підійдіть до оформлювальних справи з вигадкою. Прикріпіть свої фотографії-колажі з квітами в руках, а в серединці кожної квітки - побажання ювіляру. Можна озаглавити газету «Локомотив життя», і кожен вагончик - життєва віха з побажанням. Або зробіть стінгазету у вигляді дерева з листочками, на яких протягом вечора гості можуть писати побажання.
3
Якщо ювілей у жінки, подбайте про велику кількість ваз або ємностей для квітів, адже, як правило, гості приходять з квітами, дарують їх відразу ж і квіти в красивих вазах в кутах зал а самі по собі стануть його окрасою.
4
Замовте заздалегідь жартівливий портрет-шарж ювіляра і повісьте його навпроти святкового столу. А трохи нижче розтяжку - «З ювілеєм!».
5
Якщо у ювіляра кілька онуків, частина однієї з стін прикрасьте дитячими малюнками, намальованими спеціально до ювілею і що відбивають життя дідуся чи бабусі. Багатьом було б цікаво подивитися на них дитячими очима.