Як сфотографувати з комп'ютера.

Екран монітора, навіть надсучасний, покритий тонким светоотражающим матеріалом. Тому фотографувати с комп'ютера по суті неможливо: або спалах відіб'ється на кадрі, або природне освітлення в приміщенні створить відблиски. Набагато більш якісними будуть знімки, отримані за допомогою стандартних засобів комп'ютера .
Інструкція
1
Відкрийте вікно програми, в якому знаходиться необхідний об'єкт. Прокрутіть так, щоб об'єкт був видний.
2
Натисніть кнопку друку екрану - "Print screen". На ній відображені наступні літери: "Prt Sc Sys Rq". Розташовується ця кнопка у верхньому ряду клавіатури, трохи правіше центру.
3
Відкрийте будь-який графічний редактор. Підійде навіть найпростіший, стандартний для ОС "Windows" "Paint". Замість нього можете скористатися ACDSee, Adobe Photoshop, диспетчером малюнків "Microsoft Office" (він входить в пакет додатків "Microsoft Office" останніх поколінь). Істотної ролі сам редактор не зіграє, хоча в більш простих редакторах якість скриншота може постраждати при збереженні.
4
При необхідності натисніть команду «Створити новий файл». На чистому аркуші натисніть у верхній панелі меню «Правка» і команду «Вставити». Можете замінити цю операцію на комбінацію "Ctrl-V" або натискання правої кнопки миші на аркуші і вибір команди з контекстного меню.
5
Через верхню панель інструментів збережіть файл. Відкрийте меню «Файл», далі команду «Зберегти» або «Зберегти як ...». Запишіть скриншот під потрібним ім'ям, в потрібному форматі і в потрібній папці, вибираючи в вікні відповідні опції.
6
Також для миттєвої зйомки скріншотів і публікації їх в інтернеті можна користуватися спеціальними програмами. Одна з них - "Floomby". Скачайте програму з сайту розробників і встановіть на комп'ютері. Користування програмою безкоштовно.
7
Відкрийте програму. В головному меню клікніть на кнопку «Екран». Програма відішле скриншот на сервер сайту програми і видасть вам посилання на результат.