Як дізнатися про пробки.

Інформація про пробках важлива кожному мешканцю в мегаполісі і котра має наземним транспортом. Без урахування зайнятості доріг неможливо розрахувати час шляху, а значить - прибути вчасно на важливу зустріч, концерт або інший захід. На щастя, сучасні засоби інтернет-ресурсів дозволяють дізнаватися про пробках як за допомогою стаціонарних комп'ютерів, так і мобільних телефонів, смартфонів і інших засобів зв'язку.
Інструкція
1
Основним джерелом інформації про пробках є сервіс «Яндекс.Пробки», що є продуктом ресурсу «Яндекс». Додатки для інформування про пробках можна скачати і встановити з сайту, посилання на який вказана під статтею.
2
Для отримання інформації про пробках в тому чи іншому регіоні на телефон ви можете завантажити спеціальний додаток. Телефон повинен підтримувати GPRS-інтернет. На сторінці під сайтом натисніть посилання «Скачайте додаток». На наступній сторінці вкажіть марку і модель телефону, натисніть клавішу «Введення». Додаток автоматично завантажиться на комп'ютер. Скопіюйте файл на телефон і встановіть.
3
На свій сайт ви можете скачати спеціальний інформер за посиланням під статтею. Задайте параметри, скачайте HTML-код інформера і вставте на одну зі сторінок сайту. Такий варіант актуальний для стаціонарних засобів зв'язку.
4
Продукти компанії "Google" також дозволяють відслідковувати стан доріг великих міст в режимі он-лайн. За четвертою посиланню під статтею знаходиться карта, яка відображає стан доріг в Москві. При меншому масштабі ви зможете дізнатися стан доріг в конкретному окрузі та районі Москви. Переміщаючи бігунок, знайдіть інше місто, який Вас, і за кольором доріг (від вільного зеленого до стоїть червоного) визначте ступінь завантаженості автостради.
5
Як і карти "Google", сервіс «Мапа пробок» на «Рамблері» більше підходить для стаціонарного застосування. Зайшовши на сторінку карт, за кольором ви можете визначити ступінь завантаженості доріг в прилеглому до вас району. При бажанні ви можете переглянути і інші міста та області.
Москва - величезне місто, в якому кожна третя людина має особистий автомобіль. Саме це і впливає на завантаженість доріг, які навіть в 6 смуг в гарячі годинник продовжують залишатися зайнятими.

Як дізнатися, на яких дорогах в Москві пробки

На жаль, з пробками нічого не зробити, але дізнатися вчасно, які дороги в даний момент завантажені і де слід об'їжджати, дуже важливо. Дізнатися актуальну інформацію по пробках в Москві можна різними способамі.Первий і один з найнадійніших - включення радіо на потрібних хвилях. Авторадіо регулярно надає інформацію своїм слухачам по містах. Унікальність проекту в тому, що люди самостійно надсилають інформацію про поточні дорожніх проблемах.Второй відмінний спосіб включення карт з підтримкою режиму пробок на своєму смартфоні або автомобільному комп'ютері. Один з таких сервісів є у Яндекса. Більш того на головній сторінці сайту відображається ситуація по місту в балах за десятибальною шкалою. Відмітки більше 5-6 кажуть про серйозні проблемах.Третьім варіантом може стати дзвінок знайомим, які їздять у вашому напрямку або по вашим міркувань могли бути в цьому районі міста недавно. Така інформація має місце бути.

Нестандартні способи бути в курсі всіх пробок Москви

Ознайомитися з місцями пробок в Москві можна, просто відвідавши сайт з онлайн камерами на дорогах міста. На всіх подібних порталах вони розділені по районам. Точність переданих даних має затримку максимум декількох секунд.В Останнім часом більшість людей, особливо в Москві, є власниками смартфонів на iOS або Android. В магазинах офіційних додатків для цих телефонів можна скачати як платні, так і безкоштовні додатки з даними про пробки. Більшість з них працює на зборі даних з інших джерел, наприклад, Яндекс.Пробкі.Некоторие люди купують рації в свої автомобілі. Справа в тому, що далекобійники - водії великих вантажних машин, перемовляються між собою на своїх частотах. Інформація про пробки та інших дорожніх проблемах регулярно повідомляється ними. Такий спосіб має і мінус. Вся інформація про пробки на окраїнах міста, адже вантажівкам заборонено заїжджати в центр міста. Боротися з пробками можна тільки таким способом. Кожен водій повинен самостійно допомагати розвантажувати дороги пошуком об'їздів. В майбутньому очікується тільки збільшення кількості машин. Почасти цю проблему може вирішити більш розвинена мережа метро, але будівництво нових станцій довгий процес і далеко не кожен хоче їздити в громадському транспорті.