Як прибрати пляма з штанів. Як прибрати з штанів пляма від свічки.

Пляма на брюках - подія малоприємне. Усунути це непорозуміння можливо, якщо дотримуватися простих правил.
Інструкція
1
Жирне пляма. Якщо пляма свіже, необхідно реагувати миттєво. Посипте необхідну ділянку сіллю, зубним порошком або крейдою (бажано з двох сторін). Накрийте білим аркушем паперу і притисніть вантажем. Через 1-2 години почистіть пляма і заперіть брюки. Після сушки брюк пляма зникне.
2
Пляма від яєць. Виперіть брюки в холодній воді. Розбавте в склянці воду з 2 столовими ложками 9% оцту. Потріть пляма отриманим розчином. Поперіть брюки в гарячій воді.
3
Пляма від майонезу. Змочіть пляма ацетоном (бензином). Посипте тальком і залиште на 20-30 хвилин. Видаліть тальк щіткою і простягає в гарячій воді.
4
Плями від риби, соусів, молока і консервів. Видалити дані плями в домашніх умовах можна досить швидко. Для цього підготуйте мильний розчин: на 50 гр. води, використовуйте 5-10 гр. мила. Розтопіть мило у воді і нанесіть на необхідну ділянку брюк. Гарненько потріть брюки, щоб розчин вбрався в тканину. Поперіть річ в теплій воді.
5
Плями від кави, чаю. Розбавте одну чайну ложку нашатирного спирту двома чайними ложками гліцерину. Натріть забруднення отриманим розчином і залиште на 10-15 хвилин. Потім добре виперіть брюки в гарячій воді.
6
Пляма від вина. Якщо ви тільки що пролили на брюки вино, негайно посипте пляма дрібною сіллю і накрийте поверх паперовою серветкою. Серветка вбере надлишки рідини. Далі поперіть річ у холодній воді, попередньо додавши 1 чайну ложку нашатирного спирту (він нейтралізує характерний запах вина).