Як встановити фільтр салону логан. установка салонного фільтра логан.

Салоновий фільтр - це те, без чого не може обійтися будь-який автомобіль. Фільтри перешкоджають забрудненню повітря, тому салонний фільтр рекомендується регулярно міняти.
Інструкція
1
Як правило, фільтр и розраховані на один експлуатаційний рік. Однак на базові комплектації Renault Logan дана деталь не встановлюється. Тривалий час офіційні дилери стверджували, що фільтр не може бути встановлений на дану модель, але з часом надійшла інша інформація, де говорилося, що дана деталь є, але може стояти лише в авто з кондиціонером. Це міф, салонний фільтр можна встановити в будь Renault Logan.
2
Установка даної деталі поліпшить обстановку в салоні машини, і ви забудете про шар пилу на панелі і вікнах, при роботі опалювального приладу.
3
Встановіть салонний фільтр на грубці за середньою консоллю, внизу праворуч. На стандартному місці установки фільтр а розташована БЕЗПОВОРОТНЬО зняттю пластикова заглушка. Зробіть в ній отвір, за розмірами фільтр а за допомогою гострого предмета.
4
Вирізаний матеріал акуратно витягнете.
5
Вставте фільтр в зроблений вами виріз вертикально так, щоб засувка була внизу. Для того щоб вона зафіксувалася, попередньо зробіть проріз (3х20 мм.) Якщо отвір повчив трохи більше, і фільтр в ньому стоїть не щільно, використовуйте ущільнювачі. Установка закінчена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U0q34jaSam8
Зверніть увагу
При установці, фільтр може зминатися, але при розміщенні його, знову прийме свою первісну форму.