Як пов'язати чоловічий шарф.

Безсумнівно, в чоловічому гардеробі шарф повинен займати гідне місце серед різних аксесуарів. Він не тільки захистить від переохолодження шию і грудну клітку, а й прекрасно доповнить образ, підкреслить індивідуальний стиль чоловіка. Способів зав'язування шарф а існує безліч. Ми розглянемо лише найпопулярніші з них: паризький, одинарний і подвійний вузли.
Інструкція
1
Паризький вузол досить простий, і зав'язати його не складе великої праці навіть початківцю моднику. Складіть шарф навпіл. Слідкуйте, щоб згин був точно посередині довжини шарф а. Перекиньте шарф через шию. В центрі утворилася петлі просмикніть кінці шарф а і злегка затягніть їх. Наскільки туго зав'язувати, вирішувати вам. Також можна змістити середину шарф а вбік, це внесе елемент різноманітності в повсякденний стиль.
2
Одинарний вузол також не відрізняється складністю, і пов'язують так свій шарф більшість чоловіків. Накидаємо на шию шарф так, щоб один кінець був трохи довший іншого. Довгим кінцем обворачіваем шию. Потім краю шарф а розправляємо. Готово!
3
А от подвійний вузол буде ідеально виглядати з теплою зимовим одягом і прекрасно зігріє вас в холоди. Накидаємо шарф на шию, залишаючи один кінець набагато довшим. Потім обворачіваем його навколо шиї два рази. Слідкуйте, щоб шарф був не надто затягнутий. Такий вузол можна пов'язати як поверх одягу, так і під неї.
4
Зручність розглянутих нами способів ще й у тому, що таким чином можна зав'язати як легкий шовковий шарф , так і щільний вовняний.