Як завивати вії щипцями.

Всім нам хочеться, роблячи помах підкрученими віями, зачаровувати кожного з чоловіків, що потрапляють в зону нашої уваги. Природних даних не завжди достатньо, щоб тільки за допомогою туші створити чудовий вигин вій. Вихід є - купуємо спеціальні щипчики для завивки і вчимося ними правильно користуватися.
Інструкція
1
Не приступайте до завивки вій, якщо у вас мало часу і вправності. Краще або заздалегідь потренуватися їх використовувати, або приділити набагато більше часу макіяжу очей.
2
Перш ніж приступити до завивки вій, помістіть щипці на кілька секунд під струмінь гарячої води або повітря від фена. Це пом'якшить гуму, і вона не буде сильно травмувати тендітні вії.
3
Завивати війки краще до нанесення туші, так як при стисканні щипцями можливо склеювання нафарбованих вій, а сама туш може обсипатися, зіпсувавши вам макіяж і настрій.
4
Зафіксуйте щипці біля самого коріння вій, витримайте паузу приблизно в десять секунд. Якщо ви завиває вії в перший раз, стискайте пружину дуже повільно, щоб не затиснути шкіру. Повторіть затиснення ще два-три рази для отримання оптимального результату.
5
Довгі вії можна також підкручувати по всій довжині волоса кількома щипками, а от короткі краще завивати тільки біля коріння.
Зверніть увагу
Уважно стежте за станом своїх щипців, оглядайте їх на предмет пошкоджень, щоб не нанести шкоди віям. Якщо помітили хоча б одне пошкодження, щипці краще замінити.
Корисна порада
Але найголовніше - не забувайте доглядати за вашими віями, щоб вони були м'якими, шовковистим і легко піддавалися укладанні навіть за допомогою туші.
Не кожна жінка може похвалитися красивими, довгими, загнутими від природи віями. Виправити це можуть допомогти спеціальні пристосування для завивки.
Вам знадобиться
  • - щипчики;
  • - туш.
Інструкція
1
Вії можна завити декількома способами: щипцями, спеціальної плойкою, тушшю з підкручують ефектом або хімічним складом. Вибирайте щипчики - найбільш щадний метод. Ефект від нагрітої плойки буде вражаючим, але для вій вона дуже шкідлива, та й не кожна жінка в домашніх умовах вирішиться нею скористатися. При регулярному використанні туші з підкручують ефектом війки стають сухими, ламкими і починають випадати. А значить, найоптимальніший спосіб завити вії, не зашкодивши їм, це щипчики. Купуйте тільки якісні щипчики. Віддавайте перевагу металевим, вони більш надійні, ніж пластмасові. При покупці розгляньте гумові прокладки, розташовані між дужками. Зверніть увагу на те, чи добре вони зафіксовані.
2
Перед тим як приступити до завивки вій, нагрійте за допомогою фена або гарячої води гумові частини щипчиків. Не потрібно дуже сильно нагрівати, щоб випадково не пошкодити повіку.
3
Не поспішайте під час проведення процедури по завивці вій. Надійно зафіксуйте щипці якомога ближче до коріння, але не торкайтеся ними століття. Затисніть скоби. Зачекайте приблизно 10 секунд. Повторіть цю операцію ще двічі, поступово переміщаючи щипці до кінчиків вій.
4
Після завивки можете нанести на вії туш. Врахуйте, що якщо ви нафарбуєте вії до того, як почнете їх завивати, то вони не тільки злипнуться, а й, можливо, поламаються.
Зверніть увагу
Щипці для завивки вій необхідно регулярно промивати. Щоразу перед проведенням процедури ретельно оглядайте гумові деталі. Слідкуйте за тим, щоб метал не оголився.
Корисна порада
Пам'ятайте, що завивка - це серйозне випробування для вій. Тому щовечора після зняття макіяжу приділяйте вашим віям кілька хвилин. Розчісуйте їх щіточкою з теплим касторовою олією.